Detail recenze: Perre Delta Hotel Resort & Spa

  Turecko, Alanya, Okurcalar

1/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Manželé ze severních Čech:
S manželem jezdíme každoročně na zahraniční dovolenou.Několikrát jsme byli i v Turecku a vždy jsme byli spokojeni.Dovolená v hotelu Porto Azurro Delta byla však jedna velká tragedie už od začátku.Tento hotel nedoporučujeme ani tomu největšímu nepříteli.Jsou to vyhozené peníze. Byla podána prostřednictvím delegáta hromadná stížnost,která ani po 10 měsících ještě není vyřízena.Stížnost byla zamítnuta.Na odvolání nikdo včas nereaguje. S CK EXIM tour se na dovolenou už rozhodně nevypravíme a ani ji nikomu nedoporučíme.Myslíme si,že tak velká a známá CK by měla o své klienty mít rozhodně větší zájem a stížnostmi se zabývat už pro své dobré jméno.

Ubytování

První dvě patra v hotelu jsou tragické.V koupelnách plíseň,vše zastaralé.Postele jsou proležené. Z okna hotelu jsme se dívali na odpadky.


Strava a stravování

Malý výběr jídel,pořád stejné jídlo,místo zákusků vše z pudingů,ovoce meloun a zase meloun,ostatní ovoce v malé míře.Jídlo nebylo dobré. Absolutní nedostatek míst k sezení. Nádobí špinavé, k pití v restauraci plastové kelímky,na 6 osob max 2 skleničky. Bar u bazénu - strašný zápach,špína,vše neustále polité.Hygiena veškerá žádná!


Vybavení, služby a personál

Hotel odpovídá maximálně 3 spíše 2+ hvězdičkám,jednoduchá hala,průchod k bazenu zastaralý a špinavý. U baru v restauraci malý výběr pití,neustále něci chybělo,led nebyl téměř nikdy.Personál byl nevšímavý a ochotou neoplíval Animační programy byly absolutně nezajímavé.


Pláž a moře

Pláž neudržovaná,neuklízela se,nedostačující místa.Pouze hezká zahrada


Okolí hotelu

Staveniště,nepořádek,absolutně nevhodné na večerní procházky.Za nákupy nutné si dojet na tržnici.V okolí cca 1 km možnost pouze minimálních nákupů


Celkový dojem

Celkový dojem je tragický.Hotel prodává pouze EXim tours,ruské CK a slovenská CK.Už to je známka o tom,že o hotel moc cestov,kancekáří nemá zájem a nemá je ve svých nabídkách.Již několikrát jsme byli na dovolené s německými cest.kancelářemi a to se vůbec nedá srovnat s tím co nabízí některé české CK.Tento hotel by rozhodně v nabídce neměli.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno