Detail recenze: Hotel Prima Life Imperial Park

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

2/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Nela:
Hotel se původně jmenoval Prima Life Imperial Park. Je to hotové peklo na zemi. Už nikdy více !! ŠVÁBY !!! Jídlo se nedalo jíst. Je to pravá divočina. Hromada muslimů a rusáků, kteří se neumí chovat ! Paní delegátka "Eva Vysloužilová" byla neschopná. Nedokázala vyřešit problémy, které se týkaly hotelu. Neustále se oháněla tím, že ona s tím nic nemůže udělat, že je malý článěk ve velké společnosti Blue Style. Tak proč dělá tuto práci ? Když neuměla zajistit, aby vařili teplá jídla, uklízeli a mnoho dalšího ! Ona sama ohrnovala nos a sama si nic z naší úžasné večeře nedala ! Když jsme jí řekli, že máme na pokoji šváby - odpověď "To je naprosto normální pro zemi jako je Tunis" . Možná v této destinaci, je to normální, ale když už si zaplatíte 4* hotel, tak ať to nějákým způsobem vypadá. Tento hotel by si zasloužil 1*. I sami pracovníci nám řekli, že je to nejhorší hotel v okolí. Jídlo jim také nechutnalo a to byli místní ! Podali jsme reklamaci a vím, že to u ní nekončí. Cca 25 Čechů chce podat na společnost Blue Style žalobu. Sama paní delegátka nám řekla, že v Praze o těchto problémech ví a nic s tim zatím nedělají. Dále tento zájezd nabízejí. Je mi opravdu líto těch lidí, kteří se těší na dovolenou a přijedou sem. Prožijí si stejné peklo jako my.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

První dojem byl dobrý, ale pak ... vše začlo. Přijeli jsme cca po 23:00 hod. a je normální, že se chcete vykoupat, protože jste celí upocení , bohužel netekla voda, protože jí vypínají. Špína. Šváby v hotelu. Nevyměňují ručníky, dají Vám smradlavé a flekaté, ani bych se nedivila, kdyby byl již použitý. Roztrhané závěsy. Vana nebyla čistá, stůl se rozpadal. Klimatizace šla i nešla. Fén chyběl. Uklid jenom na oko.


Strava a stravování

Jídelna malá. Malý výběr jídla. Ovoce - jenom meloun. Saláty i dorty dobré. Z pečiva zde naleznete pouze bagetu a někdy ani tu ne. Jídlo bylo studené a opravdu se to nedalo jíst ! Nejsem náročný člověk, co se týče jídla, ale abych si zaplatila all inclusive a byla celou dobu na bagetě, to opravdu nemá odbody. Špinavé ubrusy, chyběly občas talíře i příbory. Špinavé skleničky, obleptané a umyté ve studené vodě. Přípory také špinavé a občas naleznete i zbytky zaschlého jídla. Talíře také. Snídaně pořád to samé - vajíčka míchaná (katastrofa), palačinky, vajíčka, sladké pečivo. Nejlepší gol byl, když nám donesli k snídani plesnivé máslo. Pití sladké. Odpolední snack - 1 max. 2 plechy pizzy pro celý hotel + saláty. To je opravdu málo. Žádné hamburgery, klobásy, které naleznete u popisu hotelu neočekávejte. Někdy i na Vás nezbylo, protože v hotelu byla Ruská většina a chovali se jako prasata. . Maso bylo tuhé a na první pohled odporné. Občas se stalo, že večeře měla být v 19:00 hod. a čekali jsme až do 19:30 hod. Ovoce a saláty podávané z předešlého dne . Ke snídani podávané brambory z večeře předchozího dne .


Vybavení, služby a personál

Persolán hotelu neochotný. Výtah špinavý, který má problém se rozjet. Personál požadoval za kafe, ping pong atd . tuniské denary,i přesto, že máte all inclusive. Stalo se nám, že jsme chtěli poslední drink, když už zavírali a řekli nám ať jim dáme řetízek, nebo hodinky. Až když je seřval šéf, přestali remcat a nalejvali. Druhý den se vše opakovalo dokola. Stolní fotbálek měl být zadarmo, jak blue style píše, ale byl za peníze. Mini golf se nedal hrát, protože měli nejlepšího zahradníka, který zkropil hadicí vše co se dalo. V den odletu, nám nechtěli vrátit vouchery. Už jsem myslela, že v téhle díře zůstanu. Tobogány byly puštěné max. 3 hodiny denně. Bylo zde malé brouzdaliště pro děti. Skleničky, talíře u bazénu i uvnitř hotelu uklízeli až ráno.


Pláž a moře

Moře studené, ale pěkné. Okolí tragédie. Pláž leží od hotelu kousek, přejdete jenom silnici. Cesta je tragická. V písku samé velbloudí lejna !! Žádný záchod, nebo sprcha. Bar na pláži dřevěný, věčně tam nikdo nebyl. Pán, který měl uklízet pláž, neustále spal ve stínu.


Okolí hotelu

Špína.


Celkový dojem

Hrozný. Rozhodně už nikdy nikam nepoletím s cestovní kanceláří Blue Style. Nikdy jsem s ní problém neměla, ale tohle ? Dáte hromady peněz za "dovolenou". Rozhodně si na této dovolené neodpočinete. . Nikdo to neřeší. Pokud chcete opravdu někoho naštvat, kupte mu tento zájezd minimálně na 12 dní !!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h