Detail recenze: Hotel Prima Life Makadi Resort & Spa

  Egypt

4/5

Eliss:
Byli jsme v Egyptě po šesté, tak nějaké srovnání už si můžeme dovolit. Co se týče stravování a udržování čistoty v okolí hotelu i na pokojích patří tenhle hotel mezi ty luxusnější. Co nám vadilo byl větší počet Arabů, kteří jsou tak nějak méně kulturní a to všude - u bazénu, na pláži, v jídelně. Bylo to až nechutné co dokáží. Jinak hotel opravdu super, ale díky vzpomínce na arabské hosty už asi znovu ne....

Ubytování

Čistota, prostorné pokoje. Výhled nic moc, ale nemohou mít všechny pokoje okna na moře nebo bazén.


Strava a stravování

Bohatý výběr všeho - zeleniny, ovoce, zákusků, masa, příloh..... Někdy se stalo, že byla jídelna obsazenější, ale na místo k sezení jsme nikdy nečekali. Nevím jak to bude v sezoně.


Vybavení, služby a personál

Docela dost animátorů - i českých, což ocenili hlavně rodiče menších dětí.


Pláž a moře

Celkem málo slunečníků a lehátek. Jednou jsem vstala v pět ráno a lidé už chodili s osuškami na pláž blokovat si místo. U bazénu bylo volněji.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo udržované, ale na procházky celkem nevhodné. Úzké chodníky, které byly jen okolo bazénu a ubytování. Za bránou hotelu - nic.


Celkový dojem

super


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.