Detail recenze: Hotel Quinta do Estreito Vintage House

  Portugalsko

4/5

Cena
od 14 973 Kč/os
Sylva P.:
Menší luxusní hotel s romantickou a historickou atmosférou. Leží v městečku/vesnici Estreito de Câmara de Lobos. Hlavní historická budova prošla citlivou renovací, budovy i pokoje spojují jednoduchou moderní eleganci s madeirskou tradicí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel je oficielně řazen mezi 5* hotely, nicméně jsem už viděla hezčí. Ubytování zde odpovídá spíše lepším 4*. Nicméně je to věc vkusu a názoru. Mají 44 Twin pokojů (dvoulůžkových, s rozlohou 17,6 a 22 m2 ) a 2 suity. Podlahy z dubového dřeva, koupelna s WC, fén, pantofle, župan, trezor zdarma, klimatizace/topení, přímý telefon, kabelová TV, připojení na internet, postele, komoda se zrcadlem. na pokoji uvítací balíček - medový perník a madeirské víno.


Strava a stravování

restaurace - The Gourmet Restaurant “Bacchus”, nekuřácká zimní zahrada (na večeře), Restaurant Adega da Quinta s madeirskými specialitami (pro obědy a večeře), Cypress Bar (s tropickou atmosférou) a Vintage Bar v hlavní budově. Hosté s polopenzí mohou jíst i v jiných blízkých hotelích sítě Charming Hotels Madeira.


Vybavení, služby a personál

Recepce, několik restaurací a barů, venkovní vyhřívaný bazén se zastřešením, sluneční terasa s lehátky a výhledy na oceán a zahradu. Zdarma můžete využít služeb lázní hotelu stejné sítě - Quinta das Vistas Palace Gardens, ale ve Funchalu, kde je Chandra SPA (Jacuzzi, sauna, turecké lázně, Vichy-sprcha, relaxační služby, fitness). Zdarma shuttle bus mezi hotelem a centrem Funchalu a dalšími hotely stejné sítě (Charming Hotels Madeira). Parkování zdarma. Fax, čistírna.


Pláž a moře

Nejbližší přístup k moři je ve Funchalu na veřejné pláži, kam jezdí zdarma hotelový shuttle bus 2x denně.


Okolí hotelu

5 minut pěšky od hotelu je autobusová zastávka místní dopravy. Oblast je plná vinic a je dobrým místem pro vyjíždění na výlety po ostatních částech ostrova.


Celkový dojem

Příjemný luxusněji zařízený hotel, odpovídající dle mého spíše lepším 4*. Záleží, co od své dovolené a pobytu očekáváte, jestli máte radši více soukromí a klidu v komfortu až luxusu nebo větší moderní komplex s širší nabídkou služeb přímo u moře...


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno