Detail recenze: Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden Hotel

  Portugalsko, Madeira, Canico de Baixo

5/5

Sylva P.:
Quinta Splendida Wellness and Botanical Garden Hotel je romantický areál s botanickou zahradou plnou nejrůznějších květin, keřů, palem, bylin a dalších rostlin. Tento hotel na mě působil velice dobře. Z terasy výhledy na oceán, rozlehlá zahrada, kde můžete zkoumat madeirskou flóru a přátelská až rodinná atmosféra. Odpovídá dle mého kvalitě lepší 4*.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

141 pokojů (80 studií, 20x double room, 38x jednolůžkový pokoj, 3x dvoulůžkový pokoj) a 25 luxusních SPA apartmá/suit ve vilkách rozesetých po udržované zahradě. Moderní vybavení. Elegantně zařízeno, pokoje čisté. Základní vybavení - SAT TV, přímý telefon, kuch. kout, fén, koupelna s WC, trezor za poplatek,


Strava a stravování

Snídaně formou bufetu, večeře z menu.


Vybavení, služby a personál

Hlavní budova hotelu pochází z 19.století a prošla rekonstrukcí. Recepce, útulná 3 restaurace, 3 bary, venkovní posezení, sluneční terasy s lehátky, venkovní bazén. Luxusní lázně. Fitness, sauna, jacuzzi, stolní tenis, billiard, internet připojení, zimní zahrada, parkování, 5jamkový golf a možnost zajištění golfu.


Pláž a moře

U hotelu není přímo pláž.


Okolí hotelu

Hotel je umístěn v městečku Caniço na jihozápadní části ostrova Madeira, 8 km od letiště a 7 km od Funchalu. 15 minut jízdy na golfové hřiště Santo da Serra and Palheiro Golf.


Celkový dojem

Velmi hezký 4* hotel s možností bydlení i v luxusních SPA suitách pro náročnější klienty.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h