Detail recenze: Hotel Red Sea Taj Mahal Resort & Aqua Park

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

3/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Martina D.:
Tento hotel jsem navštívila před 2 lety a musím konstatovat, že služby se dost zhoršily hlavne co se týká nepříjmného a neochotného personálu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Nejdříve jsme byli ubytování v bungalovech asi 3 minuty od hlavní budovy, odkud nás po 2 dnech přestěhovali do hlavní budovy. Hned to nešlo, i když byl hotel obsazen ze zhruba 40%. V bungalovech nám tekla střídavě horká a studená voda, nekdy i mírně rezavá a jiné dvojici teplá voda netekla pro změnu vůbec a až po 2 dnech po přestěhování do hlavní budovy bylo vše ok. Pokoje v hlavní budově jsou o něco menší nicméně na mě působily lépe a útulněji. To, že špatně odtékala vana a občas se zasekla toaleta, že nešla splachovat už jsme raději neřešili.


Strava a stravování

Strava se po 2 letech také zhoršila, výběr už nebyl takový co dříve.Přesto bylo z čeho vybírat. Snídaně čerstvé omelety, palačinky, koblihy...a večer se grilovalo maso nebo ryba. Oběd v restauraci na pláži většinou obsahoval grilovaná játra nebo mini hamburgery. V rámci pobytu je možné navštívit 1 x italskou restauraci La Dorada, ale neni o co stát, z 80% je jídlo vařeno z hotelové jídelny, jen jinak upraveno a servírováno na stůl. Balenou vodu je možne si brát v lobby baru, který je otevřen do půlnoci.


Vybavení, služby a personál

Fitnes zdarma, za poplatek masáže, internet, tenis. Personál hotelu nám si celý pobyt nejvíce zhoršoval. Dost často jim docházelo sklo ( nedovedu si představit sezonu), tak Vám drinky nalévají do 2dcl kelímků a když si dáte pivo, tak je 1dcl pivo a 1dcl pěna, jednou se napijete a trochu foukne vítr a zbytek piva uletí:-)), vetšina personálu je pomálá a když se nás sešlo více u stolu a pro pití šli třeba jen 2 a chtělo 6 drinků. tak se tvářily hrozně problémově a zdráhali se více drinků nalít.. Oproti mému minulému pobytu v tomto hotelu přibylo pár tobogánů, kde jsem za náš pobyt viděla rozseknutou hlavu u 2 lidí. Personám na recepci taky za moc nestál, opět neochota a lenost.


Pláž a moře

Jednoznačně nejhezčí pláž Makadi, ale před 2 roky zde bylo mnohem více rybiček k vidění..Nevím zda to byla náhoda, nebo je problém někde jinde..Pláž čistá, lehátek dostatek. Jinak za náš pobyt zde bylo dost medůz.


Okolí hotelu

V okolí hotelu nic není. Dá se dostat hotelovým shuttle busem, který jezdí asi 4 x denně do centra Hurghady a po 2-3 hodinach se vracíte zpět na hotel za 10 USD/os tam i zpět. Hotel pořádá každý večer nějaké animační programy v amfiteátru nebo ve venkovním baru.


Celkový dojem

Viděla jsem v Egyptě nespočet hotelů, takže spíše porovnám. Celkový dojem dobrý, ale příště bych jela asi už jinam.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h