Detail recenze: Hotel Red Sea Taj Mahal Resort & Aqua Park

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

3/5

Cena
od 8 890 Kč/os
Máka Praha:
Pokud chcete krásnou pláž a moře tak bezva, ale zbytek katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!

Ubytování

Ubytování moc pěkné. Rada: neplaťte tady drahý pokoj, po příjezdu vám dají za pár dolarů, co budete chtít. Měli jsme zaplacený hotelový pokoj, 2-přistýlka a měli jsme nádherný bungalov s výhledem na moře. (za 5 dolarů).


Strava a stravování

Jídlo opravdu špatné, po třech dnech jsme skončili na pečivu a rajských. A oběd - polévka. Za celou dovolenou jsme neviděli meloun. Každý den jen pomeranče a hnusný banány, jo a 1x do týdne jahody. Nejsem náročná, ale přijela jsem o 5kg hubenější. Moje dcera 4 roky, byla 12 dní na špagetách. Ani pitomé hranolky neměli ani jednou. No a nápoje, hnusné jejich džusy, sebou Vám dají colu, fantu, sprite jedině za peníze cca 2 dolary za 1litr. Když si chcete načepovat do flašky.


Vybavení, služby a personál

Animační program pro děti nic moc. Zmrzlina od 15 do 17. V 16 hod už nebyla a to jsme dostávali fakt jeden mini kopeček!!! Bazéný ok, ale strašně studené...... Personál na recepci v pohodě. Náš pokojský, pokud jsme mu ráno nedali dolar tak neuklidil, pokud dostal tak uklidil tak na 30%, zrcadlo, koupelna ani jednou nebyla uklizená, ani za peníze.


Pláž a moře

Pláž a moře nádhera, ani v Karibiku takové moře není.


Okolí hotelu

To nevím, všude asi jen poušť.


Celkový dojem

K čemu je krásná pláž, sluníčko, teplo, když vám je špatně z jídla. Zvracení a průjem, no a taky máte hlad....když se v restauraci nenajíte........Totální zklamání!!! Ještě jedna věc, příště už jen do hotelu, kde je lékař!!! Pokud pojedu s dítětem. Dcera měla horečky a po celém hotelu jsme nesehnali konvici nebo termosku na čaj. V lékárně sice koupíte léky a za šílené prachy. Rada: koupit léky jedině s delegátkou (20 dolarů rozdíl). Fakt katastrofa. Jedna kapačka,když už jste úplně v háji tak cca 120 dolarů.A nepomůžou ani 3. Paní delegátka Xenie výborná!!!! Strašně moc se snažila nám vyjít vstříc!!!! Hotel okupován samejma rusákama!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno