Detail recenze: Hotel Red Sea Taj Mahal Resort & Aqua Park

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

3/5

Cena
od 12 213 Kč/os
Petra H.:
Velkým plusem je možnost šnorchlování přímo u hotelu, kde je k vidění spousta rybiček. Pokud bych se do tohoto hotelu měla vrátit, tak jedině kvůli šnorchlování.

Ubytování

Byli jsme ubytování asi 3 minuty chůze od hlavní budovy. Byl zde klid. Pokoje byly čisté, útulné. Pokud budete cestovat s dětmi, tak je zde možnost propojených pokojů a dětské postýlky.


Strava a stravování

Stravování bylo ve srovnání s hotelem Stella Makadi lepší. Velký výběr masa, zeleniny, zákusků. Jednou za pobyt jsme měli možnost navštívit italskou restauraci a la carte.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu je neochotný, nepříjemný. Nevím, zda je to tím, že do hotelu jezdí spousta Rusů, kteří se nechovají k Egypťanům zrovna nejlépe. Bakšiš nevyžadovali, ale ikdyž jim ho člověk dal, tak se jejich chování vůči Vám nězměnilo. Služby: Tenis je za poplatek, pokud nemáte vlastní rakety.


Pláž a moře

Pláž a moře je největší plus tohoto hotelu. Na pláž se dostanete po schodech. Pravidelně zde jezdí také mezi hotelem a pláží minibus. U pláže je spousta korálů a bohatý podmořský život. Vstup do moře není vhodný pro malé děti.


Okolí hotelu

V okolí hotelu není nic. Pokud máte zájem jet do centra Hurghady, tak je možné si rezervovat shuttle bus za 8 Euro/ os/tam i zpět, který Vás odveze do centra Hurghady před hotel Sea gull, kde je situováno nejvíce obchodů.


Celkový dojem

Celkový dojem z hotelu kazí neochotný personál. Kdyby se personál choval jinak, tak mohu říci, že jsme byli opravdu spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno