Detail recenze: Red Tower Hotel & Suites

  Řecko, Lefkada, Nikiana

4/5

Markéta:
Hotel se mi jako celek líbil, jsou zde opravdu krásné výhledy a to díky poloze hotelu na skále. Nevýhodou byl nedaleký vysoký kopec, takže slunce na konci srpna zacházelo již v 18:00. Pokud hledáte klid, tak ho zde určitě najdete, ale jestli hledáte krásné pláže a trošku aktivnější dovolenou, tak musíte do jiného hotelu nebo je ideální si půjčit auto, čtyřkolku nebo skůtr jako my.

Ubytování

Po příjezdu do hotelu jsme byli ubytováni v hrozně tmavém pokoji u parkoviště. Do koupelny se dalo dostat přes postel nebo 20 centimetrovou škvírou mezi postelí a stolkem. V koupelně nebylo o co stát, plíseň v rohu a nefunkční ruční sprcha. Nechtěli jsme se smířit s tímto pokojem za takovou cenu, kterou jsme za zájezd zaplatili, ale pokoj nám vyměnili až po půlce pobytu. Druhý pokoj byl už krásně světlý, měl balkón, byl prostornější. Pokud bychom dostali takový pokoj již na začátku, byla bych spokojená. Jako nevýhodu také beru, že manželské postele mají v prostřed velkou mezeru a jsou příliš tvrdé, ale po pár nocích se na to dá zvyknout.


Strava a stravování

Se stravou jsem byla vcelku spokojená. Snídaně byla bohužel každý den stejná. U oběda a večeře jsem si vždy vybrala něco co mi chutnalo. U večeře byl k dostání vždy skvělý dezert v podobě sladké pěny s různými příchutěmi, případně jiný dezert. Odpolední svačiny nestály moc za řeč. Pokud jsme odjížděli z hotelu na celý den pryč, připravili nám sebou svačinu. Což byl sedwich se šunkou, sýrem, rajčetem a listem salátu s né moc dobrou pomazánkou a ovoce. Tento sedwich byl pokaždé také stejný, takže po 3 dnech už jsme ho nechtěli ani vidět.


Vybavení, služby a personál

Některé vybavení hotelu už je zastaralejší, některá lehátka u bazénu rozbitá, ale dají se zabrat ty lepší, protože v hotelu nezůstává přes den moc lidí. S většinou personálu hotelu jsem byla nadmíru spokojena, hlavně s temi, kteří se starali o jídlo a odnášeli například talíře. Co se týká služeb, tak hotel neposkytuje žádné animační programy, sportovní a kulturní vyžití jsem také nezaregistrovala. Pokud bych měla zůstávat pouze v hotelu celý pobyt, určitě bych se nudila.


Pláž a moře

Pokud mám hodnotit pláž u hotelu, tak bída, ale pokud si chcete pouze zaplavat či zašnorchlovat tak voda zde byla čistá. Když bych měla zhodnotit pláže Lefkády všeobecně, tak krása. Nejhezčí pláže, které jsem dosud viděla. Na hodně pláží je horší přístup, ale stojí to určitě za to.


Okolí hotelu

Z hotelu jezdil 3x denně autobus do města Nidri, kde se dalo sehnat opravdu hodně věcí i pro procházku bylo toto město ideální. Párkrát jsme šli i pěšky, ale bylo to docela nebezpečné, protože půl cesty bylo bez chodníku. Na kraj Nidri to bylo přibližně 3 kilometry. Do Lefkasu 17 kilometrů.


Celkový dojem

Jelikož jsme nezůstávali na hotelu po celý pobyt, ale skoro vždy vyjeli po snídani na pláže nebo do města, byla jsem s dovolenou spokojená. Určitě bych se na Lefkádu znovu vrátila, ale do tohoto hotelu nejspíše ne, i když určitě měl také svá pozitiva.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h