Detail recenze: Hotel Residence Tuttomare

  Itálie, Abruzzo, Martinsicuro

4/5

Cena
od 465 Kč/os
Monika:
Dovolenou v této oblasti určitě doporučuji, teplo zaručeno, mořé čisté, prohřáté a idelání pro děti s pozvolným dlouhým mělkým vstupem. Krásné palmové prostředí, obchůdky, trhy, zmrzlina prostě vše co k dovolené patří.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velikost apartmánu byla pro 5 lidí jako jsou 2 dospělí a 3 děti výborná, výhled super............ ale co se týče postelí HRUZA špinavé povlaky na postelích,proležené pružinové matrace, a vlastně je to přistýlka vražená do dřevěného rámu postele , ve sprchovém koutě plíseň, kuchyň ušla. Mohli by se vybavení více věnovat........


Strava a stravování

Strava vůbec neodpovídala zaplacené ceně, snídaně byly odbývány bud starým nebo stále stejným pečivem jako byl toustový chléb, který byl každý den a až jsme se ozvaly tak jsme dostali jeden rohlík na každého. Myslím si že za zaplacených 8000kč+příplatek za české menu o který jsme ani nestály a byl nám automatický dán by polopenze mohla vypadat jinak kdyby zajištující subjekt objednal stravavání např. v blízké hotelové restauraci jako to ostatně měli i návštěvníci z kempu tak by se nic nestalo jenže proč to neodbýt takhle že? Pokud mohu radit polopenzi nebrat možná až změní systém, lepší je si uvařit tak jako jsme i my byly nuceni nakonec si vařit samy. Jen teda musím pochválit pana vydávajícího ten se asi nad námi slitoval a s večeří na nás nešetřil tudíž aspon jedno pozitivum................. dále at každý posoudí sám......


Vybavení, služby a personál

služby žádné kromě polopenze a ta je katastrofální


Pláž a moře

Pláž čistá písčitá a moře čisté, teplé


Okolí hotelu

pěkné palmové


Celkový dojem

Byla to dovolená kterou jsme si udělali hezkou! Příště jiné ubytovní a je to paráda......... Na to že se platí za apartmán 16 000kč by mohl vypadat lépe. Jinak se nám ostatek líbíl. Pláž jsme nakonec volily opodál, ale užily jsme si všeho ostatního perfektně.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno