Detail recenze: Hotel Rezidence Ambra

  Česko

4/5

Cena
od 626 Kč/os
Petra Sládečková:
Jedná se o 4 hvězdičkový wellnes hotel, já bych ale určitě jednu hvězdičku ubrala. Prostorný apartmán po rekonstrukci, ve kterém téměř neustále hučela vzduchotechnika a jiná zařízení. Studený bazén bez ručníků a místa k sezení. Polopenze formou bufetu připomínající školní jídelnu nebo dovolenou ROH.

Ubytování

Bydleli jsme v apartmánu SUPERIOR číslo 211. Velikost odhaduji na 60 m2. Plovoucí podlahy, velké množství úložných prostor, vana, oddělené WC, obývací pokoj se sedací soupravou, kuchyňská linka, lednice, podlahové topení, oddělená ložnice, TV pouze v obývacím pokoji, balkón s nábytkem. Vše ve výborném stavu a 100% uklizené. Ovšem velkou nevýhodou byl neustálý hluk pravděpodobně ze vzduchotechniky, větráků nebo rozvodů vody. První den jsme se byli zeptat na recepci, zda by to nebylo možné vypnout a hned nám nabídli, že se můžeme přestěhovat. Předpokládám tedy, že moc dobře vědí, co tam hučí. Pravidelně ve 21.30 hučení přestalo. A pak znovu několikrát za noc začalo. Závěr je, že jsme se nevyspali.


Strava a stravování

Bufetové snídaně a večeře v hotelové restauraci. Snídaně byla docela dobrá. Šunka, sýr, pomazánky, saláty, levná marmeláda, párky, vejce, jogurt, tři druhy pečiva - mazanec, rohlíky, chléb. V neděli a na velikonoční pondělí pouze rozmrazené pečivo. Večeře byla strašná. Žádný předkrm, jedna polévka (hodinu po začátku večeře došla), salátový bufet se saláty, které známe ze školní jídelny. Asi tři druhy hlavního jídla a dvě přílohy. Teplá zelenina vyrobená z polotovaru. A na závěr omáčky typu UHO. Jeden druh moučníku pravděpodobně vlastní výroby. Kvalita hlavních jídel nebyla špatná, horší byl způsob podávání. U varných nádob stála kuchařka, které veškeré hlavní jídlo vydávala. Prostě takové retro ze školních let. Nápoje velice levné. Dalším mínusem byly špinavé ubrusy. Pokaždé jsme seděli jinde a vždy byl ubrus špinavý.


Vybavení, služby a personál

Recepční i obsluha v restauraci byli docela ochotní, ale tak trochu bez života. Druhý den stálo na našem parkovacím místě v garáži jiné vozidlo. Následně jsme zjistili, že recepční přiděluje jedno stejné parkovací místo dvěma hostům. Tento problém nedokázali vyřešit do konce našeho pobytu.


Okolí hotelu

Hotel stojí ve vilové čtvrti nad centrem Luhačovice.


Celkový dojem

Jezdíme do několika čtyřhvězdičkových hotelů v ČR, ale Rezidence Ambra se s nimi bohužel nemůže srovnávat. Do Luhačovic se rádi vrátíme, ale určitě do jiného hotelu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h