Detail recenze: Rhodos Horizon Blu Hotel

  Řecko, Rhodos, Rhodos - město

4/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Sylva P.:
Hotel Kipriotis leží v západní okrajové části města Rhodos na ostrově Rhodos. Je to renovovaný hotel u pláže. Pěkný 3* hotel, někdy označovaný i jako 3+, s čímž mohu v porovnání s jinými hotely souhlasit. I dle fotek uvidíte.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hezké, čisté pokoje. Moderně zařízené, s klimatizací (15.6. až 15.9.), koupelnou, WC, dále SAT TV, telefon, lednička, balkon či terasa. Trezor a Wi-Fi byly za poplatek


Strava a stravování

Stravování nabízenou jako polopenze formou bufetu. Nejedli jsme tam, nemohu soudit konkrétněji.


Vybavení, služby a personál

Hala s nonstop recepcí, směnárna, výtah, internet. koutek za poplatek, restaurace, bar, venkovní bazén s terasou (lehátka, slunečníky a sprchy u bazénu zdarma), bar u bazénu, konferenční místnost, TV místnost, koutek s videohrami, obchůdek, parkoviště, fitness, sauna, vířivka, masážní křesla, biliárd a stolní tenis.


Pláž a moře

Prostorná hezká pláž je písčito-oblázková, pozvolný vstup do moře. Leží pod hotelem, jen přes místní pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka zde byly za poplatek.


Okolí hotelu

Asi 50 metrů od pláže, asi 50 metrů od autobusové zastávky, centrum města asi 750 m, v okolí i v centru spousta nákupních možností, barů, restaurací. Historické centrum Rhodosu určitě stojí za vidění – ve dne i ve večerním osvětlení.


Celkový dojem

Pěkný hotel kvalitativně dle mého názoru lepší 3* až 4*. V dobrém místě z hlediska dostupnosti na pláž, do centra a i jako dobrý výchozí bod pro vyjíždění na výlety po okolí. Vhodný téměř pro všechny věkové kategorie. Snad jen né pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou někde více v soukromí, stranou větších měst a více v přírodě. Každopádně na v podstatě městský hotel má dobrou polohu a patří k těm lepším.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h