Detail recenze: Roc Varadero Hotel & Resort

  Kuba, Matanzas, Varadero

4/5

Irena Č.:
Hezký hotel umístěný v krásné zahradě přímo na pláži.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování odpovídalo 3 a půl hvězdičkám. Na hotelu bylo čisto, pokoje byly denně uklizené.


Strava a stravování

Strava byla rozmanitá, vše mi v hotelu chutnalo. Snídaně byly bohaté, v poledne se dala opět využít restaurace na oběd anebo snack bar u bazénu, kde se podávaly hamburgery se smaženými brambůrkami. I u večeře byl velký výběr, myslím, že každý si měl možnost vybrat.


Vybavení, služby a personál

V hotelu byl k dispozici lobby bar, hlavní restaurace, bar na pláži, který byl otevřený od 10 do 17 hodiny, dále restaurace u bazénu (jen na oběd), večer zde probíhaly animační programy a kavárna. V hotelu je i prodejna, posilovna, lze využít i kulečník. Zároveň si můžete zahrát minigolf, plážový tenis nebo stolní tenis. Personál byl většinou velice ochotný a usměvavý. Internet je na hotelu možný pouze na recepci, nedoporučuji, protože je tato služba drahá a přitom internet je velice pomalý a kolikrát za čas, který si zaplatíte, nemáte ani šanci si cokoli vyřídit.


Pláž a moře

Hotel leží přímo na krásné písečné pláži. Stačí projít krásnou rozkvetlou zahradou. Na pláži jsou k dispozici zdarma lehátka a slunečníky, je dobré si je ráno zamluvit. Moře bylo krásně průzračné bez vln, po bouřce jsme si naopak vln užili ažaž. Osušky se dají v hotelu pronajmout na kauci. Na pláži můžete zdarma využít plachetnice, vodní šlapadla a kajaky.


Okolí hotelu

Hotel leží na okraji střediska Varadera. Přímo do Varadera jezdí několikrát denně hotelový autobus zdarma nebo můžete využít vyhlídkový autobus pro turisty, který jezdí dokola po celém poloostrově. Ve Varaderu je množství restaurací a zároveň je zde i možnost nakoupit dárky přímo na místních tržnicích, kde se dá smlouvat a dohodnout si tak nižší cenu.


Celkový dojem

V tomto hotelu jsem strávila i přes některé nedostatky krásnou dovolenou a pokud bych měla někdy v budoucnu možnost, určitě bych se sem vrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno