Detail recenze: Romantica Hotel & Apartments

  Řecko, Karpathos, Karpathos - město

3/5

Cena
od 10 060 Kč/os
Sisi:
Hotel Romantica je 3* menší hotel spíše rodinného typu, na okraji přístavního letoviska Karpathos. Pro méně náročné klienty dobrá volba.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pěkná "trojka". Odpovídalo hodnocení 3*, pokoje prakticky vybavené a čisté. My jsme byli ubytováni v rodinném pokoji s 2 koupelnami - dvoupostel + druhá místnost přistýlka (takový gauč). V koupelně WC, sprcha a umyvadlo. Balkon s výhledem do zahrady. TV, lednička, telefon, klimatizace. Celkem má hotel 23 hotelových pokojů a 26 apartmánů.


Strava a stravování

Strava - snídaně formou jednoduchého bufetu, na výběr byly v podstatě jen základní potraviny ; káva, čaj a džus. Žádná sláva, ale dostačující. Záleží, jak moc jste rozmlsaní :-) večeře byly za příplatek a servirované v blízké taverně (výběr z jejich Menu).


Vybavení, služby a personál

Vstupní malá hala s recepcí, posezením, SAT TV a internet koutkem (internet za poplatek). Po vstupu do haly hned napravo menší bar a za ním menší restaurace, kde se podávají snídaně. Před vstupem je menší terasa s posezením. Venku bazén s lehátky a slunečníky zdarma a pool bar. K dispozici také jeden výtah. Hotel je v provozu od dubna do října.


Pláž a moře

Pláž prostorná, asi 5 minut chůze od hotelu. Písčito-oblázková s výhledem na přístav a pohoří.


Okolí hotelu

Centrum města Karpathos je asi 700 m, přístav asi 1 km, v okolí minimarket a restaurace. Letiště 17 km daleko. V přístavu spousta obchůdků, barů a taveren, moc hezká procházka.


Celkový dojem

Příjemný hotýlek se základním vybavením a jednoduchou stravou. Klidné a přátelské prostředí. Vhodné i pro rodiny s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno