Detail recenze: Hotel Royal Brayka Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Jarka V.:
Vzhledem k tomu, že cestovní kancelář Eximtours nabízí tento hotel i pro náročnější klientelu, zvolili jsme si tento hotel i za cenu příplatku za rodinný pokoj. Standardní čtyřlůžkový pokoj se v tomto hotelu nenachází. Tento hotel neodpovídá hodnocení 5* ani náhodou. Do Egypta lítáme 2x do roka již 3 roky, takže hodnocení je objektivní . Ve srovnání s hotelem Sentido (Marsa Alam) , Sofitel (Taba) či Sunrise Makadi Bay (Hurgada) bych hodnotila tento hotel lepší 3*

Ubytování

Rodinný pokoj se skládal z hlavního pokoje a pokojíku s malým okénkem bez klimatizace. V červnu dost velký problém. Řešili jsem to dvěma kartami od pokoje jednu nechávali v prvním pokoji, kde klimatizace byla, aby se ochladil i pokoj pro děti, jinak se tam nedalo spát. Bohužel, nám kartu vzali a museli jsem si žádat až u pana ředitele znovu. Není divu, neboť v hotelu neběží klimatizace ani v jídelně a ani v recepci.


Strava a stravování

Pestrost stravy nebyla, tak, jak jsme zvyklí v 5* hotelu. Hotel je polootevřený stále se staví. To CK neuvádí. O animátorce od 15.6. se nám taky mohlo jen zdát. CK by také měla uvádět, že klientům v hotelu nenechávají, až do konce pobytu náramky a není možné v den odjezdu čerpat all inclusive. Vzhledem k tomu, že zůstáváte v hotelu ještě 3 hodiny po odebrání náramků v neklimatizované recepci, máte docela žízeň. Řešení: dělat zásoby vody po dobu pobytu. :-)


Vybavení, služby a personál

Personál neochotný, jsme zvyklý v Egyptě za jiný přístup.


Pláž a moře

Vstup do moře je stejný jako pro hotel Brayka bay resort, tak trošku přeplněno. Hotel nemá vlastní vstup do moře a ani molo.


Okolí hotelu

Nevím, nebyla jsem z hotelu.


Celkový dojem

Tento hotel již nenavštívíme. Jsou hotely, do kterých se rádi vracíme, tento hotel k nim bohužel nepatří.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Royal Brayka Beach Resort

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno