Detail recenze: Hotel Royal Brayka Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Nelly Aishah :
Žiji v Egyptě a mám ho téměř projetý křížem krážem, ale těchto míst jsem nikdy nechtěla , nebot vím od známých, že tam nic není. Ovšem vloni v srpnu si tento hotel vybrala moje sestra s manželem a já za nimi jela . A bohužel se splnilo to co jsem věděla od známých. Hotel v poušti a nikde nic .

Ubytování

K ubytování celkem výtky nemám, velmi čisto, klimatizace fungující. Co však nefungovalo byla lednice na pokoji . Což v létě v 5**** hotelu je celkem trapas .


Strava a stravování

Tak a tohle mne překvapilo úplně nejvíc . Proklamované all inclusiv se nezakládá na pravdě . Jídlo je jen plná penze . Což bylo pro mne velmi nepřijatelné,jelikož jsem po operaci žaludku a musím jíst co 2 hod. v malých dávkách. Takže na snídani jeden rohlík s něčím a pak trošičku oběda a večeře bylo pro mne dost šokující, nebot jsem měla hlad . Šlo zde především o to, že bylo jasně napsáno ,že jde o all inclusiv. A to má být jídlo k dispozici celý den. All inclusiv se vztahovalo pouze na veškeré pití od 10:00 -22:00.Takže kdo tam jede očekávejte pouze plnou penzi. A co se týká jídla jako takového , tak jsem snad tady v Egyptě nic horšího nejedla . Co do množství tak výběr velký, ale co do chuti, to byla hrůza. V podstatě bez chuti, okoralé . Mám ráda egyptské jídla ,ale co tam předvedli na nich, tak to vpůbec nebylo to co se tady běžně vaří na každém rohu za pár korun. Takže naprostá nespokojenost


Vybavení, služby a personál

Vybavení o.k. .,mimo té lednice .Personál v pohodě ,nedá se nic vytknout . Služby nevím,nic jsem nevyužila . Jen bude zklamán ten, kdo rád třeba chodí po obchodech ,anebo chce dovézt nějaký suvenýr. Obchod jen ve vedlejším hotelu a nehorázně předraženo . A naprostá absence prodejny potravin . Takže já si nemohla ani nic koupit ,když jsem měla hlad . Anebo kdyby někdo chtěl třeba znrzlinu ,nebo dětěm sladkosti tak na to může zapomenout .


Pláž a moře

Já se nepotápím, takže to posoudit nemohu . Ale mně nevyhovoval přístup do moře , protože to je v zátoce a pokud někdo jako já nesnáší při plavání cítit dno pod sebou, tak musí jít hodně daleko. Naopak vhodné pro neplavce nebo malé děti.A co ještě mi vadilo, že voda byla dá se říct až přehřátá. Což je logické v zátoce a při tom horku . Absolutně neosvěžila.


Okolí hotelu

Jelikož jsem nejela z cestovkou, ale z Káhiry tak jsem si řádně prohlédla okolí hotelu. A v podstatě nebylo co prohlížet. Nebot hotel stojí v poušti ,Nikde nic není v okolí. Městečko Mars Alam je cca 20 km vzdálen a dá se tam dojet místní dopravou ,,,ale jsou to mikrobusy ,které nemají pevný jízdní řád .Takže jedině čekat před hotelem až nějaký pojede . Takže pokud má někdo rád večerní toulky městem, tak bohužel. Jste odkázáni jen na hotelový komplex . A tohle tedy pro mne není. Týden sedět na hotelu .


Celkový dojem

Nespokojenost ,protože Egypt znám velmi dobře .Nemám ráda uzavřené resorty bez možnosti vidět něco víc než hotel. Jídlo hrůza a navíc místo all inclusiv jen plná penze ,a neskutečně předražený zájezd celkově . .Absolutně bych tento hotel nedoporučila svým známím. Možná naopak ,kdo nemá chut pohybovat se mimo resort a má rád naprostý klid ,tak pro něj by to bylo dobré. Ale v každém případě i takovému člověku bych řekla, že cena zájezdu je maximálně přemrštěná .


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Royal Brayka Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h