Detail recenze: Hotel Royal Makadi Resort Sunrise Select

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

4/5

Michaela:
Byla to moje první dovolená v Egyptě a tato země na mě velmi zapůsobila. Hotelový komplex se nachází cca 30km od letiště v Hurghadě, v místě Makadi Bay.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje, umístěné ve vilkách, jsou velmi prostorné a vybavené klimatizací. Hotelový komplex je umístěn ihned u pláže, ale je velmi rozlehlý, proto můžete jít na pláž i několik minut. Každý den nám uklízeli pokoj a doplňovali minibar balenou vodou.


Strava a stravování

Zaplaceno jsme měli stravování formou ultra all inclusive (tedy i importované nápoje v ceně). Strava byla velmi bohatá a chutná. Nejvíce nás zaujaly krásně nazdobené zákusky. Balená voda byla zdarma dostupná v chladících boxech v celém areálu. Kvalita stravování je určitě velikou předností tohoto hotelu.


Vybavení, služby a personál

V komplexu je několik bazénů, barů, restaurací, diskotéka, dětský koutek. Klienti se mohou zúčastnit animací (aerobik v bazénu nebo v moři, šipky, vodní polo,..) Personál je velmi ochotný a stále usměvavý.


Pláž a moře

Písečná pláž je prostorná s pozvolným vstupem do moře. Kousek od okraje můžete narazit na korálové ostrůvky. Krásné potápění je také ve vedlejším hotelu (více korálů). Plážovou promenádou se dostanete krátkou procházkou do městačka Makadi, kde můžete nakoupit suvenýry.Moře bylo velmi čisté a teplé. Můžete pozorovat barevné rybičky a malé chobotničky.


Okolí hotelu

Hotel je umístěn v rozlehlém areálu mezi ostatními hotelovými komplexy. Jednotlivými areály můžete procházet promenádou.


Celkový dojem

Určitě doporučuji využít nabídky fakultativních výletů (čtyřkolky v poušti, lodní výlet na ostrov Mahmya, pyramidy,...). Zájezd se mi velmi líbil a ráda bych se do tohoto hotelu vrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h