Detail recenze: Hotel Royal Makadi Resort Sunrise Select

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

4/5

Michaela V.:
Hotel se nachází v části Makadi, asi 30 km od letiště. Rozprostírá se v pěkné, upravené zahradě.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování jsme byli cca ve středu komplexu, měli jsme to stejně daleko na pláž i do hlavní restaurace, pokoj byl čistý a denně jsme měli uklizeno. Denně byl doplňován minibar vodou.


Strava a stravování

Stravování výborné, široký výběr jídla, zeleliny, ovoce, sladkého - to měli obvzlášť výborné. Jsou zde i ala carte restaurace - 1 x za pobyt v rámci all inclusive je večeře v některé z restaurace zdarma, nutná rezervace předem. Opravdu výhodou zde je balená voda, kterou dostanete na každém baru. V restauraci u bazénu byla i pizza a hranolky.


Vybavení, služby a personál

Personál milý, ochotný. V hotelu je několik bazénu, velký bazén v rodinné části hotelu, pak další blíže k hlavní restuaraci, kde se nachází i vodní bar - jen pro otužilé! Dále plavecký bazén, který byl vyhřívaný. Denně byli animace pro děti i pro dospělé, byla zde i česká animátorka. V komplexu naleznete i obchody se suvenýry. Naleznete zde i hotelovou diskotéku, kde probíhají večerní animační programy v zimních měsících. V hotelu Vám nabízí místní prodejci i spoustu výletu, koupili jsme si přes ně výlet na čtyřkolky a stálo to zato.


Pláž a moře

Je zde široká písečná pláž, vstup do moře byl velmi pozvolný. Osušky jsou zde zdarma. Šnorchlovat jsme chodili k vedlejšímu hotelu, kde toho bylo více k vidění. Zahrát si můžete plážový volejbal.


Okolí hotelu

Kolem hotelu jsou další hotely. Do malého centra Makadi se dostanete procházkou plážovou promenádou. Hotel zajištuje dopravu do centra Hurghady - Sakalli, ráno, odpoledne a večer, cena byla kolem 7 EUR/na osobu.


Celkový dojem

Byla to jedna z mých nejhezčích dovolených v Egyptě.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h