Detail recenze: Royal Orchid Hotel

  Portugalsko, Madeira, Canico de Baixo

4/5

Sylva P.:
Hotel Royal Orchid leží na hezkém útesu přímo nad mořem a pokoje situované na tuto stranu nabízejí romantické výhledy. Balkony mají obloukovité stříšky, což tuto romantickou atmosféru umocňuje. Je to z mého pohledu trošku starší 4* hotel, na Madeiře jsem viděla mnohem modernější a elegantnější nové 4*, ale i tak to je hezký hotel na pěkném místě.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování pěkné a čisté. Standard pokoje nebo suity s kuchyňským koutem. Bydlela jsem v suitě s výhledem na oceán - viz fotografie. Prostorný pokoj i koupelna, klimatizace, TV, stolek s křesly, na balkoně také stolek s posezením. Trezor za poplatek, kuchyňský kout s dřezem, varnou konvicí, toustovačem, kávovarem, ledničkou, v koupelně WC, vysoučeš vlasů, vana. Celkem mají 71 studií, 25 Junior Suit, 1 Senior Suit a 1x Penthouse. Pokoje situované k parkovišti a okolní zástavbě neměly balkon.


Strava a stravování

Stravování v menší restauraci formou bufetu. Možnost snídaně, polopenze nebo plné penze. Místní i mezinárodní kuchyně.


Vybavení, služby a personál

Restaurace, Aloe bar, recepce s posezením, internet koutek, WiFi za poplatek, společenská místnost s Tv a kulečníkem, vnitřní bazén, fitness, sauna, solarium. Půjčovna aut a kol. Shuttle bus do Funchalu jezdil 3x denně kromě neděle. Konferenční místnost je v sousedním hotelu Roca Mar.


Pláž a moře

Moře hned pod hotelem, s uměle vybudovaným přístupem. Moře bylo celkem bouřlivé, vhodné spíše pro zdatnější plavce. Bylo také celkem chladné. Na podzim zde bude teplota moře určitě příjemnější.


Okolí hotelu

Nachází se v oblasti Caniço de Baixo, hned vedle hotelu Roca Mar. Leží ve svahu nad mořem. Asi 5 minut od hotelu byl malý obchod Spar. Letovisko je klidné, vhodné pro relaxaci a odpočinek, ale také jako výchozí bod pro výlety po Madeiře.


Celkový dojem

Příjemný středně velký hotel v menším letovisku, s krásnými výhledy na oceán.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.