Detail recenze: Hotel Royal Pharaohs Makadi Resort

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

2/5

Katka:
Pokud bych se měla rozhodovat jestli sem ještě někdy pojedu tak ne. Hotel tak 3*

Ubytování

Pokoje jsou prostorné. Jen si zkontrolujte jestli máte všechny "prkna" stejnoměrně poskládáná(v posteli). Byla docela sranda, když jsme šli s manželem spát a pod ním se propadla matrace. Jinak čisto.


Strava a stravování

V jídelně poletovali vrabci, takže pocit, že mi náhodou přistane něco v talíři nebo na hlavě byl fakt nepříjemný. Jídelna velice malá na tolik hostů! Jak na snídaně, obědy i večeře se stála neustále fronta.


Vybavení, služby a personál

Vybavení bylo standartní, možnost sportovního i kulturního vyžití. Personál vlídný, měli jsme pocit, že i "bakšiš" si nikdy nevzali. Večer zábavné programy, "šiša" koutek, animace.


Pláž a moře

Když jsme přiletěli hned jsem se chtěli podívat na pláž. Následovalo zklamání, moře bylo na ústupu. Jak jsme byli zvyklí na krásnou písečnou pláž tak toto byla pohroma. Vůbec ne pro děti. Když jsme si chtěli zaplavat nebo se jen tak válet do vody museli jsme jít k vedlejšímu hotelu. Jen co si všichni pochvalovali byla možnost krásného potápění. Přístup ale děsný. Hlavně pořádné boty do vody!!!


Okolí hotelu

Oblast Makadi Bay je jedna z nejhezčích( zde to ale neuvidíte). Přes pláže jednotlivých hotelů se dostanete do centra, kde je mnoho obchůdků. Lidé jsou milý.


Celkový dojem

Znám mnohem lepší hotely než byl tento. Řekla bych, že nejvice sem jezdí turistů z Ruska. Jsou hodně hluční a neskutečně(samozřejmě ne všichni) se povyšující nad personál. To co jsem zažila v den odletu u bazénu tak fakt už nikdy. Byla jsem ráda že odjíždíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h