Detail recenze: Sailor's Beach Club Hotel

  Turecko

5/5

Nikolas Karasulas:
Vše bylo super. Splnilo to naše očekávání. Tento hotel můžu všem vřele doporučit, nebyl žádný problém. Personál hotelu příjemný, ochotný a vstřícný.

Ubytování

Ubytování pěkné, pouze výkon uklizeček nebyl 100%, ale i tak super.


Strava a stravování

Chutnalo nám, strava pestrá všeho dostatek. Pouze milovníci masa se musí připravit na mleté a kuřecí. Zákusky měli úžasné a spoustu druhů. Každý den večer vedle restaurace i grilování ( maso, ryby ).


Vybavení, služby a personál

Personál příjemný, animační program byl celodenní, takže každý si přišel na své. Možnost vodních sportů přímo u hotelu ( za poplatek ). Hlídání dětí jsme nevyužili, ale byl k dispozici. Bazén před hotelem byl čistý s lehátky a součástí hotelu byl i aquapark se skluzavkou a tobogánem.


Pláž a moře

Pláž pěkná, moře čisté. Přístup do vody pozvolný nebo přes molo. Jedná se o oblázkovou pláž, takže se vyplatí boty do vody. Lehátek je tak akorát, vždy se dá nějaké najít, ale je lepší si je před snídaní reservovat ručníkem.


Okolí hotelu

Možnosti nákupu hned za branou hotelu. Jedná se o menší vesničku Kiris. Možnost větších nákupů a trhů cca 7km Kemer dá se tam dojet dolmuší za cca 1,5eura.


Celkový dojem

Lepší to být nemohlo!!!! Maximlní spokojenost!!!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Sailor's Beach Club Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h