Detail recenze: Hotel Sea Breeze Bungalows ** (Kendwa Breezes)

Tanzanie

Cena
od 22 990 Kč/os
Katka S.:
Kouzelné bungalovy ve vesničce Kendwa Rock u nejkrásnější pláže ostrova. Jednodušší komplex, který má však tu nejpříjemnější atmosféru z navštívených hotelů. Zde člověk opravdu cítí, že se nachází na Zanzibaru, v kraji milých a upřímných lidí a uvolněné atmosféry.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Krásné prostorné pokoje s klimatizací. Na 2* pokoje rozhodně nevypadají! Bungalovy se nachází pár kroků od pláže, nutno však sejít asi 10 dřevěných schodů.


Strava a stravování

Stravování zahrnuje servírované snídaně, které jsou jedinou černou tečkou u jinak bezchybného komplexu. Skládají se z ovoce, čerstvého džusu, párku a vajec upravených dle přání zákazníka. Většina hostů tak po několika dnech již nemůže vejce ani cítit. Přes den je ideální stravovat se v hotelové restauraci, která nabízí velice příznivé ceny a především výtečnou kuchyni, která mísí tradiční pokrmy s arabským stylem.


Vybavení, služby a personál

Ačkoliv tento hotel nemá bazén, nikdo z hostů to nepovažuje za handicap, jelikož zdejší moře je tak tyrkysové a lákavé, že by nikoho ani nenapadlo na bazén vůbec pomyslet. Personál hotelu tvoří malá skupina asi lidí, kteří pro své hosty snesou doslova modré z nebe. Komplex obsahuje jednu venkovní restauraci sloužící večer také jako taneční parket a recepci.


Pláž a moře

Nejkrásnější pláž na Zanzibaru je přímo před bungalovy!


Okolí hotelu

V okolí hotelu leží několik malých stánků s nejrůznějšími suvenýry, obchod se smíšeným zbožím a jinak hlavně pláž a palmy! Velmi klidné místo, vhodné k dlouhým procházkám po bílé pláži.


Celkový dojem

Okouzlující hotel s pravou africkou atmosférou! Bez váhání bych jela kdykoliv znovu! Klid, nádherná pláž, tyrkysové moře a velice milý personál!


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h