Detail recenze: Seafront Beach Hotel Apartments

  Řecko, Kréta, Adelianos Kampos

4/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Sylva P.:
Menší hotelový komplex Sea Front se studii a apartmány leží u písčito-oblázkové pláže v menším letovisku Adele. V blízkosti hotelu jsou obchody, taverny, restaurace a půjčovny aut. Odpovídal 3*. Od centra většího letoviska Rethymno leží asi 7 km.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Zrekonstruované čisté pokoje, celkem prostorné. Odpovídaly 3*. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha), kuchyňský koutem (lednice, vařič, základní nádobí), dále klimatizace, TV, rádio, telefon a za poplatek možnost trezoru.


Strava a stravování

Stravování formou bufetové polopenze.


Vybavení, služby a personál

V hotelu byla recepce, směnárna, bankomat, internetový kout, WiFi, společenská místnost se SAT TV, bazén, brouzdaliště pro děti, dětské hřiště, restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, herna se stolním tenisem, kulečníkem, šipkami a video hrami, plážový volejbal, minimarket.


Pláž a moře

Pláž byla písčito-oblázková, přímo u hotelu. Moře čisté. Na pláži slunečníky a lehátka za poplatek, stejně jako vodní sporty.


Okolí hotelu

Letovisko Adele (Adelianos Kampos) leží východně od Rethymna, v podstatě je takovým jeho předměstím. Do centra Rethymna to je cca 7 km. Adele nabízí písečné pláže s možností vodních sportů, ale také obchůdky, taverny, restaurace, kavárny, bary, diskotéky a půjčovny aut.


Celkový dojem

Příjemný komplex odpovídající hodnocení 3*. V rámci této cenové relaci jsme byli spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h