Detail recenze: Hotel Shams Safaga Resort

  Egypt

4/5

Maximus:
Tento hotel mohu doporučit rodinám s dětmi. Je tam klid a hezký moře. Obsluha je pozorná a snaží se. Za tu cenu to bylo super.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel už je starší, je to vidět. Zařízení žádný luxus ale vše funkční. Tepla voda kdykoliv během dne. Klimoška funkční a bez omezení během dne. Trezor na pokoji a funkční, lednička. Najdou se tam mouchy, ale člověk sem přece nejede válet se na pokoj :-)


Strava a stravování

Se stravou jsem byl velice spokojen. Rád ochutnávám něco nového a tady toho bylo dost. Jídla se pořád doplňovala. Bylo to chutné. Trochu více ovoce by neuškodilo :-)


Vybavení, služby a personál

Služby a personál je vstřícný. Domluvíte se zde bez problému ruský, anglický, německý. Někdo mluví a i český :-) Úklid každý den, hned při prvním jsem mu nechal na polštáři dolar a bylo vše OK. Pořád doplněná voda, čisto, prostě pohoda. A když někdo píše v recenzi, že neměnili ložní prádlo, tak to mě dokáže naštvat. Kolikrát za týden to měníte doma lidi ?!?! Prostě vše fungovalo.


Pláž a moře

Pláž byla nejkrásnější co jsem viděl. Pro malého byl ideální pozvolný vstup do vody. Při odlivu tam bylo vody po kolena a tak se tam mohl v klidu vyřádit i bez rukávku a vesty. Voda tepla, teplejší než v bazénu! U mola to bylo hned hlubší, takže si mohl každý vybrat sám. Doporučuji si vzít vybavení pro šnorchlování, nebo si to tam půjčit. Voda je čistá, korály a ryby jsou nádherné!!! S lehátky jako všude problém, je jich málo. Ale zadarmo a ručník zapůjčen také zadarmo. Musíte tam být dřív než ostatní :-)


Okolí hotelu

Okolí hotelu nic moc. Poušť a spousta rozestavěných hotelů a komplexů. Je tam možnost nákupu do 100 m, ale to se dá stihnout i na letišti za stejný peníze, nebo ještě levněji. Musíte na všechno smlouvat. Na procházku venku to moc není, na to postačí krásná zahrada hotelu.


Celkový dojem

Celkový dojem je dobrý. Líbilo se nám tam. Za sebe mohu doporučit, hlavně rodinám s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno