Detail recenze: Hotel Shams Safaga Resort

  Egypt

4/5

Pepa:
Naše dovolená v SHAMP SAFAGA BEACH RESORT v říjnu 2012 - rozčarování.

Ubytování

V roce 2011 jsme byli ubytováni v bungalovu, kde jsem byla poštípaná na celém těle. Shodou okolnosti jsme se setkali v říjnu 2012 s Čech\y, kteří byli ve stejném bungalovu jako my v r. 2011 a byli též poštípaní a měli zdravotní problémy. Upozornili jsme je na moje problémy z r.2011 a tak je na jejich žádost ubytovali v hotelu a na jejich místo dali 2 Rusky, které měli též problémy a ty tam vydrželi jen jeden den! Údajně tam byly blechy ve velkém množství, a pouze v tomto bungalovu, do kterého stále ubytovávali další turisty. V řijnu jsme byli ubytování v hotelovém pokoji. Služby personálu, co se týkalo úklidu bylo velice špatné, výměna osušek minimální. Dokonce nám osušky vzali ráno a ještě odpoledne nám nedali čisté a museli jsme se s nimi dohadovat, zapřeli nám, že jsme jim je vůbec nedali.


Strava a stravování

Strava oproti roku 2011 byla na horší úrovni.


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokoje v hotelu celkem dobré. Služby - úklid a výměna čistého povlečení minimální, výměna osušek tak 2x do týdne. Dokonce nám osušky vzali ráno a ještě odpoledne nám čisté nedali, museli jsme se s nimi dohadovat, a to si ještě personál vymyslel, že jsme jim je vůbec nedali!


Pláž a moře

Nebylo možné získat na pláži lehátka, protože byla permanentně obsazena v kteroukoliv hodinu ranní , denní i večerní turisty z Ruska. Neměli jsme šanci ležet u moře. Co se týká moře - bylo čisté, celkem přístupné, v pořádku.


Okolí hotelu

Hezké, udržované.


Celkový dojem

V říjnu 2012 byl celkový dojem z naší dovolené - špatný, se smíšenými pocity. Rozhodně již do této lokality nepojedeme. Ani kulturní program nestál za nic. Nuda.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Shams Safaga Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h