Detail recenze: Side Kervan Hotel

  Turecko, Side

4/5

Laďka:
Odpovídající třem hvězdám.

Ubytování

Ubytování pro nenáročné,stejně se tam jdete jenom vyspat,ale každý den čisto,výměna prádla,ručníků samozřejmostí,vytřeno,útulno.


Strava a stravování

Všeho dost,velká nabídka zeleniny,salátů,dezertů,bohaté snídaně,večeře,obědy lehčí,v tom vedru na to není ani chuť,výběr masa slabší,ale kuchyně je pestrá a velmi chutná.


Vybavení, služby a personál

Personál ač na nohou prakticky 24 hodin velmi ochotný,milý,slušný,super.Chybějící animační večery nám nevadily aspoň byl večer klid.Chybí kadeřník,ale v okolí jich je dost.V nabídce jsou turecké masáže mohu jen doporučit,báječný zážitek.


Pláž a moře

Moře nádherné a na pláž jsme chodili blíže k hotelu i když jsme si platili lehátka,ta zdarma je závislá na dolmuši,ráno a večer nebo taxi .jinak pěšky v tom žáru přes poledne je sebevražda.


Okolí hotelu

Klasika,večerní korza kolem pláže plné prodavačů nabízejících od koření, lampiček a různých harampádí po zážitky koupě smlouvání kolem ceny.Starobylé město Side si nesmíte nechat ujít, byl by to hřích,a nezapomeňte navštívit mešitu.


Celkový dojem

Paráda,příští rok to snad zase vyjde.Kdo nepotřebuje luxus 5 hvězd,ale klid a pohodu,tak doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h