Detail recenze: Side Kervan Hotel

  Turecko

4/5

Renata:
V hotelu Kervan jsme byli naprosto spokojeni, rodinný hotel,všude čisto, příjemný a ochotný personál,strava vynikající, musí se počítat se skutečností, že pláž je cca 350m ,tudíž procházkou na veřejnou pláž, kde platíte 2 eura za lehátko.Pláž vzdálenější je ale mnohem hezčí, dolmuš jede od hotelu(jedobré počítat +-10min než je uvedeno), tam jsou lehátka zdarma a na oběd zpět taxi 7 euro. Shrnuto, pěkná dovolená.

Ubytování

Ubytování v pořádku, všude čisto, každý den ukizeno, čisté ručníky a osušky. Pouze WC je blízko sprchy a odděleno závěsem , tudíž dávat pozor na uklouznutí.


Strava a stravování

Strava perfektní, každý si přišel na své, pestrá nabídka zeleniny, salátů, moučníků, rýže těstoviny, brambory , maso i ryby.


Vybavení, služby a personál

Personál vždy vstřícný, usměvavý, vybavení hotelu dostačující,vynikající masáže v hotelu


Pláž a moře

Bližší pláž dosti přelidněná, ale lehátek byl dostatek za poplatek,moře čisté, vzdálenost 5-10min chůze od hotelu. Vzdálenější pláž krásná, nebyla tak přeplněná a moře bylo i mnohem průzračnější - celkově tam bylo klidněji.


Okolí hotelu

V blízkosti cca 15chůze krásná mešita, cca 20 min chůze památky v okolí pár krámků,proti Mahmutlaru. kde jsme byli loni poměrně dost draho, co se týče restaurací tak dvojnásobné ceny. Vyplatí se v každém případě do tohoto hotelu all inclusiv.


Celkový dojem

Moc hezká dovolená


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h