Detail recenze: Silver Beach Hotel

  Řecko

3/5

Ole:
Hrůza! Určite nedoporučuji. Hotel hodný maximálně 2*!

Ubytování

Ubytování sice staré ale nepoškozené. My sme měli na pokoji i kuchyňský kou který byl ale starý a rozbitý nádobí špinavé. Koupelna žádná sláva. Okno sme však neměli pťímo ven ale da nejakého schodište a tak se nám vůbec nevětralo.


Strava a stravování

Stravování katastrofa! My jsme měli All inclusive který zahrňoval snídaně, obědy, večeře a nápopoje po celý den. Výběr nápoju hrozný - pouze v baru u bazénu sme měli možnost pít a to tak že na pultu byli položené plastové sklenice a stroj kde byli 3 druhy nápoju a to bylo všechno. Snídaně, obědy a večeře - jídlo staré například ke snídani byli vejce. Nedojedli sa a tak z nich kuchár uvaril večeři (vejce byla samozřejmě stará). Druhy jídla se moc neměnili ale dalo se. Avšak chběl nám dezert.


Vybavení, služby a personál

Personál byl milý a ochotný, no vybavení a služby za moc nestály.


Pláž a moře

Pláž byla hezká. Majitel hotelu by ji však mohl čistit vždy byli ráno na pláži plastové lahve a majitelovi hotelu to vůbec nevadilo. Dno moře je většinou kamenisté proto je potřeba přinést topánky na nohy, no najdete i pískové dno. Pozor pláž není vhodná pro malé deti !!! A na pláži nebyl ani plavčík. Kdyby s neco stalo... Na moři jsou ale skoro pořád vlny takže si moc nezaplavete.


Okolí hotelu

Hotel je témeř na samote v oklí je jenom jeden velký hotelový komplex. K tavernám a zastávce autobusu do Plataniasu je třeba dojít 500 metrů. Hotel je od městečka Platanias vzálený asi 3 km - dojdete tam pěšky po pláži nebo autobusem.


Celkový dojem

Ušlo to. No na tenhle hotel je cena příliš vysoká.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.