Detail recenze: Hotel Skanes Sérail

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Lenka (Evžen):
Celkový dojem z dovolené mám úžasný, spoustu zážitků a poznání arabského života i super odpočinek a relax u bazénu. Tunisané jsou k turistům ochotní a milí, pouze někteří Češi se chovají jako nevychovaná hovada,

Ubytování

Pokoj přesně jako foto na internetu s výhledem na letiště a solná jezera - moc se nám líbil.


Strava a stravování

Strava byla pestrá a vždy se dalo dobře najíst a z čeho si vybírat. Občas bylo jídlo málo teplé, ale to nám až tak nevadilo.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu odpovídalo počtu hvězdiček, personál byl velice ochotný, hned první noc se nám podařilo zalomit klíček v zámku u pokoje a ani tohle nebyl problém, do půl hodiny nám vyměnily zámek a ráno dali nový klíč. Animátoři byli úžasní a obdivuhodní, bavili nás celý den i večer v bezkonkurenčních show time.


Pláž a moře

Bazén u hotelu byl dostačující, pláž i moře vypadali dle povětrnostních podmínek, takže občas vstup do moře kazily hromady chaluh, bazén nám plavání vynahradil, v moři jsou růžovočervené medůzky a žahají, pozor na ně!!!!


Okolí hotelu

Okolí hotelu na procházky nic moc, ale za směšnou sumu se lze dostat taxíkem kamkoli - okolní města vřele dopoučuji


Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je dobrý, jenom nám ho zkazila slečna delegátka (Jitka Kosová), která se nedostavila na informační schůzku o odjezdu. Potřebovali jsme zařídit lednici na léky, odbyla nás však slovy, že sama nemá na pokoji ani odpadkový koš. Vrcholem bylo, když nám dala svůj mobil a řekla, ať jí raději nevoláme a pošleme smsku, a v noci, že ho nezvedá vůbec. Jsme šťastni, že jsme dovolenou přežili ve zdraví a slečnu delegátku na nic nepotřebovali - doporučuji vyměnit.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno