Detail recenze: Hotel Stella Beach Resort & Spa

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

4/5

Petra H.:
Velmi luxusní hotel, do kterého bych se ještě jednou ráda vrátila.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje velmi pěkné, prostorné. Minibar na pokoji, kam byla každý den doplňována balená voda zdarma. Měli jsme pokoj ve středu areálu, což bylo blízko bazénu a hlavní restauraci.


Strava a stravování

Měli jsme zaplacenou stravu all inclusive. Velký výběr z ovoce a zeleniny. Každý den byl tématicky laděný. Velký výběr ze zákusků. V rámci all inclusive je i bar na pláži, kde si během dne můžete dát například pizzu nebo hamburger. Strava patří mezi jedny z předností tohoto hotelu.


Vybavení, služby a personál

Přimo v hotelovém areálu se nachází obchůdky, směnárna, bankomat, internetový koutek. Internet je za poplatek cca 30Kč za hodinu. Možnost využití fitnesu v rámci all inclusive. Wellness centrum za poplatek. Můžete si zahrát minigolf (za poplatek), plážový volejbal, petanque. V rámci animačních programů byl i aquaaerobik, fotbal, šipky. Pro děti je zde dětský koutek ,dětské hriště a dětské brouzdaliště. Hotel má několik bazénů, z nichž je jeden vyhřívaný. Hotel pořádá každý večer animační programy, jak pro děti, tak dospělé. Personál ochotný, milý. Nevyžadovali po Vás bakšiš, ale pokud jste jim bakšiš dali, tak se o Vás starali ještě více.


Pláž a moře

Hotel se nachází přímo na pláži. Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků zdarma. Přístup do moře je přes molo, které je asi 200 m dlouhé. Nevýhodou bylo, pokud foukal silný vítr, tak Vás nepustili do vody z důvodu bezpečnosti. U mola jsou korály a bohatý podmořský život.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je čisté, uklizené. Kousek od hotelu se nachází lékárna a centrum pro potapěče.


Celkový dojem

Hotel doporučuji lidem, kteří chtějí hlavně šnorchlovat, jelikož v oblasti Makadi Bay je šnorchlování z celé Hurghady nejlepší. Tento hotel bych nedoporučila rodinám s dětmi vzhledem ke vstupu do moře přes molo.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Stella Beach Resort & Spa

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h