Detail recenze: Hotel Studia Tsilios

Řecko, Korfu, Acharavi

5/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Pobořilová Markéta:
Studia Tsilios jsou přiměřeně prostorná, čistá, vzhledem k Blakánu...- pěkná, prostředí rodinné, domácí, bazén super! POZOR pro malé děti nevhodný- hloubka od 1.10m- 3.00m. Kolem domu krásná zahrada s plno kytkami, palmami, sprchou, Nachází se u cesty, ta ale neruší, balkóny jsou situovány na stranu bazénu a na sever- super,každý pokoj mká balkón, nesvítí vůbec slunce do pokoje. Od moře cca 350m, POZOR pláž oblázková, né jak mylně uvádí CK Hellas písečná....., moře plytké, čisté.

Ubytování

Studia Tsilios jsou přiměřeně prostorná, čistá, vzhledem k Balkánu...- pěkná, prostředí rodinné, domácí, bazén super! POZOR pro malé děti spíše nevhodný- hloubka od 1.10m- 3.00m. Kolem domu krásná zahrada s plno voňavými kytkami, krásnými palmami, zahr. sprchou, Nachází se u cesty, ta ale neruší, balkóny jsou totiž situovány na stranu bazénu a na sever- super: Každý pokoj má balkón, nesvítí vůbec slunce do pokoje. Od moře cca 350m, POZOR pláž oblázková, né jak mylně uvádí CK Hellas písečná....., moře plytké, tak po 30-40m jde do hlubky. čisté.


Strava a stravování

Stravovali jsme se ale přes CK Hellas jen za 1 000,-kč. V baru ceny dobré, určitě nejsou vyšší než jinde...dobré Frappéčko .-)


Vybavení, služby a personál

kuchyňka vybavená přiměřeně-dle počtu osob talíře, hrnky, skleničky..., síto na špagety, dřevěné dénko, příbory, 2 hrnce, dokonce trouba, rychlovarná konvice. Velký lavor na praní. Sprchový kout bez závěsu spolu s WC. Úklid 2x za pobyt, výměna ručníků, né ale ložního převlečení :-(. Když jsem jí poprosila, prostěradlo mi dalal čisté. Paní uklízečka čistotná, pečlivá, sympatická .-). Majitelé sympatičtí a milí :-) ! mají tam milého hodného pejska....... billiard za 1.5 E


Pláž a moře

pozor oblázková, 5 E za 2 lehátka a slunečník na den.Určitě boty na vstup do vody- prostě to bolí.... Ježci tam nejsou.... Moře čisté. Po bouřce samozřejmě né.


Okolí hotelu

Od města tak 10 minut, supermarket 30 metrů, radím ale nakupovat jinde, přijde mi dražší. Brali jsme tam jen dobré nebalené malé zmrliny za 0,5 E, které jsem zase jinde neviděla... Procházky super. Západ a východ slunce NÁDHERA !!! druhé nákupní centerum je dál, tak 20 minut....


Celkový dojem

Acharavi je pěkné místo, je vidět, že je to město, které si žije svým životem i mimo letní sezónu, má své kouzlo, je tam kam zajít.....


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h