Detail recenze: SuneoClub Tsilivi Admiral Hotel

  Řecko, Zakynthos, Tsilivi

4/5

Miluše Vondráková:
Tento hotel na Zakynthosu nas příjemně překvapil,nejen ubytováním,ale i denní čistotou,přijemným personálem a dobrým jídlem.

Ubytování

Jelikož jsme poprvé cestovali s postiženou dcerou,byli jsme dle přání ubytováni u výtahu v prvním patře,dle naších požadavků/nemáme,co vytknout/.Pokoje jsme měli velmi dobré, tak jak jsme požadovali,super!


Strava a stravování

Stravování pro naši rodinu velmi dobré,každý si tam našel, co jemu nejvíce chutnalo,jen já bych uvítala více ovoce i pro dceru.


Vybavení, služby a personál

Vybavení velmi dobré, služby delegátky CK TRAVEL PLANET nemělo chybu.....vše nám pěčlivě vysvětlila,seznámila s okolím a hlavně pozvala nás na výlety, pro nás překrásný výlet po ostrově s česky mluvící delegátkou,která nás seznámila s místní kulturou,zvyky atd. a i velmi nás pobavila....opět SUPER!!!!


Pláž a moře

Moře krásné,čisťoučke a teplé......jen pláž v blízkosti hotelu pro dceru totálně nevyhovující,pláž pisčitá,neupravená a moře plné velkých balvanů.Dle doporučení slečny delegátky,jsme chodili na 300-400m vzdálenou,nádhernou pisčitou pláž s pozvolným vstupem do moře.Slunečníky- set za poplatek 5 eur.


Okolí hotelu

Okolí pěkné,ostrovu odpovídající.I místní aotobusovou zastávku jsme využili na výlet do hlavního města Zakynthos.Se zakoupenou knihou v češtině jsme věděli i něco více o tomto městě,totálně poničeném,velkým zemětřesením v r.1953.Toto město všem doporučuji navštívit.


Celkový dojem

Super dovolená,myšlenkama jsme tam stále!!!!!


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.