Detail recenze: Hotel Sunny Days El Palacio Resort & Spa

  Egypt, Hurghada

3/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Božena:
Ubytování bylo celkem OK, až na to, že opravdu při ranním příletu do Hurghady se musí čekat dosti dlouho na ubytování a po dlouhém cestování z domu (my ze severní Moravy) je to opravdu únavné a nepříjemné.

Ubytování

Odpovídalo ubytování v Egyptu jak známe z předchozích pobytů, až na to, že je to opravdu veliký a rušný hotel.


Strava a stravování

Se stravou jsme byli velmi spokojeni - až na ty fronty při začátku výdeje jídla, strkanic a dohadování se (hlavně s ruskými klienty).


Vybavení, služby a personál

Spokojenost při trošku větší toleranci. Všude je průvan a zase jen průvan - v ubytovacích budovách, v jídelně, na recepci, zkrátka všude a protože nebyla až tak veliká vedra a silný vítr, tak jsme se i nachladili. Velmi, ale opravdu velmi se nám nelíbilo, že pokud jsme chtěli jít na animační večer, tak se vybíralo vstupné 5 USD/osoba, tak s tímto jsme se nesetkali ještě nikde a nikdy! Vždy animační večery venku a pro všechny zdarma - tak to bylo prezentováno i v nabídce zájezdu ! Nato, že je to tak obrovský hotel, tak si snad mohou dovolit pořádat animační večery zdarma-vydělávají zajisté dost !


Pláž a moře

Koupání v dubnu velmi špatné - moře studené, neustále silný vítr a i vstup do moře velmi špatný - korály, odlivy, apod., my se chtěli hlavně vykoupat v moři a byli jsme celkem tak 3x a vždy na 2 minuty. Bazén s teplejší vodou tam není a neletíme do Egyptu, abychom se koupali v bazénu !


Okolí hotelu

Okolí pěkné a vcelku klidné, hotelová zahrada krásně upravená.


Celkový dojem

Z důvodu, že jsme tam potkali spoustu příjemných rekreantů, tak pobyt hodnotíme kladně, ale příště bychom si už tento hotel nezvolili, je to obrovský komplex a máme raději menší a klidnější hotely.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h