Detail recenze: Sunprime Platanias Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Platanias (Chania)

4/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Sylva P.:
Moderně zařízený hotel s udržovanou zahradou v klidnější části letoviska Platanias, jen asi 12 km daleko od města Chania na Krétě. Leží vlastně přímo na prostorné písčité pláži s pozvolným vstupem do moře.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo pěkné, čisté, moderněji zařízené. Odpovídalo 4*. Celková kapacita je cca 150 pokojů rozdělených na Family Room (38-45 m2). Standard Double Room (18-24 m2) a Superior Double Room (24-29 m2). Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, individuálně nastavitelná klimatizace, lednička, telefon, rádio, SAT TV, koupelna, WC, fén, balkon nebo terasa. Pokoje se 2 přistýlkami se nacházejí v přízemí.


Strava a stravování

Stravování bylo nabízeno jako polopenze formou bohatého bufetu s výběrem mezinárodní i řecké kuchyně. Možnost dokoupení all inclusive. Byli jsme spokojeni.


Vybavení, služby a personál

Hotel disponuje prostornou halou s recepcí, barem, kulečníkem, WiFi připojením, internet a TV koutem. Dále je k dispozici hlavní restaurace s terasou, poolbar a Cocktail Lounge Bar. V zahradě dva bazény se slunečníky a lehátky zdarma a také dětský bazén. Areál hotelu je prostorný, s udržovanou zahradou.


Pláž a moře

Hotel je přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře – přes malé oblázky. Jak můžete vidět i na fotografiích. Moře bylo čisté a po létě krásně vyhřáté. Koupání zde bylo moc fajn.


Okolí hotelu

Od hotelu jsou pěšky dostupné restaurace, obchody, taverny, kavárny – centrum letoviska Platanias je jen cca 5 minut chůze.


Celkový dojem

Hezký hotelový komplex, čistý a moderně zařízený, s celkem rozlehlou zahradou. Přímo u prostorné pláže. Vhodný i pro rodiny s dětmi. Byli jsme spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h