Detail recenze: Hotel Sunrise Holidays Resort

  Egypt, Hurghada, Sakkala

5/5

Jana K.:
Po rušném pracovním roce super válecí dovolená

Fotografie od autora recenze


Ubytování

nemohu si stěžovat. Pokoj v 6 patře s výhledem na moře. Jasně vybavení už něco pamatuje, ale je to takový standart.


Strava a stravování

jídla nepřeberné množství. 3 restaurace na obědy a 2 na večeře. Na pláži bar, kde bylo možno se po celý den najíst. Sendviče, hranolky, hamburgry, ovoce a zelenina. A hlavně tam bylo jídlo co se dalo jíst. Zažila jsem hotel v Hurghadě, kde to byl děs, takže jsem byla mile překlapena výběrem. Jen jedné mínus byly večeře. Neustále fronty před vstupem do restaurace. Musíte čekat než vás uvedou, samotné vás nepustí. Je lepší chodit na večeři dost pozdě.


Vybavení, služby a personál

vybavení pokoje je tak průměr, ale není to nic strašného. Personál byl super. Nikdo nikdy nenastavoval ruku pro bakšiš, což jsem velmi cenila, protože v Azuru to byl děs. Pokoj nám uklízeli i 2x denně. Prostě personál byl super ochotný. Animátoři se neskutečně snaží. Od 10 hod až do noci se starají.


Pláž a moře

Pláž naprosto čistá. Denně se uklízí. Slunečníky a lehátka vždy dostačující. Prostě na pláž, moře a vše kolem nemám nic negativního jen samé plusy.


Okolí hotelu

Hotel je cca 5 minul od Sakaly, takže nákupy, procházky a bary prostě střed města 5 minut od hotelu.


Celkový dojem

Pro mě naprosto super dovolená. Jen pozor tento hotel neakceptuje děti do 12 let a stejně tam ani od 12 let nebylo. Pokud to shrnu, tak tam byla mládež tak maximálně do 25 let a pak staříci jako já :) od 50 let. Nic mezi tím. Ale pro mladé neskutečné programy, vážně se nemohou nudit. tento hotel mohu jen doporučit. Je tam hodně |Němců i dost Rusů, ale nevládnou tam tak jako všude kolem.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno