Detail recenze: Hotel Sunrise Royal Makadi Resort

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

4/5

Pavlína Šťastná:
V tomto hotelu jsme byli v roce 2011 v červnu. Rozhodla jsem se pro něj po přečtení recenzí předchozích rekreantů a musím říct, že jsme nikdo nelitoval. 8 dní uteklo v poklidu jako voda a v podstatě nebylo nic, co by nám nějak extra vadilo. Klidně bych se do tohoto hotelu znovu vrátila, momentálně bych do Egypta kvůli situaci s potenciálním terorismem nejela.

Ubytování

Byly jsme ubytování dále od bazénu ve druhém patře budovy spíše k okraji areálu, přesto výhled nebyl špatný, koukali jsme na zahradu, hřiště a další vzdálenější bazén. Pokoje byly celkem normálně zařízené, žádný extra luxus, ale taky žádná hrůza, nám to v pohodě stačilo.


Strava a stravování

Jídelná byla dost prostorná, my jsme raději jedli ve venkovních prostorech, i když tam bylo tepleji, ale nemáme moc rádi chlad klimatizace, když můžeme sedět ve stínu u bazénu. Co se týče jídel, byl docela dost velký výběr, ale třeba v porovnání s Tureckem chudší. Jídla nám už po týdnu připadala na jedno brdo, ale to je tak všude, kde je all inclusive. V podstatě jsme byli jak s jídlem, tak i s pitím spokojení. Přes den jsme kolikrát ani nešli do hlavní jídelny na oběd, dali jsme si čerstvě upečenou pizzu nebo těstoviny u bazénového baru.


Vybavení, služby a personál

Co se týče vybavení a služeb hotelu, to jsme ani nijak extra nevyužívali, ale můžu konstatovat, že mi tam nic nechybělo. V hotelu jsou obchůdky s různými suvenýri, potřebami na pláž, parfémy, šperky atd. Také je tam stánek, kde si můžete sjednat různé výlety. Personál byl většinou ochotný, až na menší výjimky, ale vyloženě negativní zkušenost nemám. Když už něco trochu zadrhlo, tak menší bakšiš to spravil. Většina personálu mluví nebo alespoň rozumí anglicky.


Pláž a moře

Pláž je krásná, písčitá a moře se postupně svažuje, takže samozřejmě vhodné i pro děti. Já osobně jsem do moře skoro nevlezla bez šnorchlu, protože tam bylo pořád na co koukat. I když hezčí podmořský svět je směrem vlevo po pláži před dalším hotelem v řadě, tam jsou korálové ostrůvky a spousty barevných ryb, navíc tam bylo dost málo rekreantů, takže klídek a nádhera. Co už tak nádherně čisté nebylo, byl bazén, ten potřeboval vyčistit jako sůl, ale nějak se k tomu nikdo neměl, takže jsme tam sice se synem chodili, ale ne nijak často, raději jsme byli u moře. Ale možná, že to tam tak není pořád.


Okolí hotelu

Okolí jsme nijak neprozkoumávali, také tam nic není, jak jsme viděli z autobusu. My jsme si objednali výlet na ponorku do Hurghady a to se nám líbilo.


Celkový dojem

Celkový dojem z tohoto hotelu je dobrý, myslím, že patří k těm lepším v této oblasti - záliv Makadi. Určitě lepší areál i moře než v Hurghadě a blízkém okolí.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno