Detail recenze: Hotel Sunrise Royal Makadi Resort

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

4/5

Wawreyn:
Celkem mne překvapil tento hotel svou klidnou atmosférou, je tam dost místa pro všechny a nemusíte řešit, jestli budete mít lehátko.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bych posoudila jako standart, žádný přepych, ale zase ne průser. Každý den perfekně uklizeno. Možná to bylo tím, že bakšiš byl pravidelný 1USD :-)


Strava a stravování

Jídlo bych hodnotila tak za 2-, ale dalo se vybrat. Akorát mi chyběl větší výběr zeleniny.


Vybavení, služby a personál

Místní personál byl velmi příjemný, žádní votravové. Byli jsme od Bluestylu a Crococlub byl jedninečný. Dětičky byly nadšené animátorkou Veronikou, která se s nimi opravdu "vyblbla". Tímto jí chci ještě jdnou moc moc poděkovat, bylo to super!


Pláž a moře

Pláž u tohoto hotelu je mizerná. Moře je tam docela dost zakalený a špinavý. Je to tím, že je tam molo a přístaviště pro větší lodě.Ale kdo není líný a popojde cca 100m do vedlejšího hotelu naskytne se mu to co chtěl vidět, rybky korál a průzračná voda.


Okolí hotelu

Kromě vedlějších hotelů tam nic není jenom poušť. Na větší civilizaci musíte zajet na výlet taxíkem 5USD do Hurghady, cca 20 min


Celkový dojem

Příjemně strávená dovolená, žádný stres vše OK


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno