Detail recenze: Sunrise Zante Hotel

  Řecko, Zakynthos, Tsilivi

5/5

Pavla:
Dovolená na Zakynthosu mě nadchla, ale připsala bych to hlavně i tomu, že jsem byla v Řecku poprvé.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel Sunrise je pěkný hotel, je tam cítit rodinná atmosféra, majitelé starší sympatický pár, zaměstnávají jen několik lidí. Hotel se skládá ze 3 budov, všechny pokoje mají balkon směrem k bazénu, jen některým ve výhledu překáží palma či keř. Čistotu společných prostor jako chodby, bazén a podobně hodnotím kladně. Co se týká pokojů, probíhá úklid každý den, dvakrát za týden výměna ručníků. Pokoje ale nejsou nijak moc útulné, postýlky trochu nepohodlné. Potěšila mě velká lednice a velké zrcadlo na pokoji. Koupelna je spíše typická pro hotel dvou hvězd a nižší. Dveře sprchy byly problematické zavřít a toaleta také trochu problematická v podobě úpadlého poklopu. Připravte se na toaletní papír, který se háže do koše vedle toalety. Je ale téměř každý den vynášen:-)


Strava a stravování

Měli jsme pouze snídaně a taktéž celý hotel. Jídlo bylo velmi dobré. Teplá snídaně, sladké, zelenina, ovoce. Snídat lze u bazénu a kolik chcete:-) Když budete vstávat moc brzo, to znamená dojdete na snídani už po 8, může se stát,že nebude ještě vše nachystané, proto doporučuji přispat až do 9, ať si můžete vybrat. Stravování přes den jsme řešili restauracemi a fastfoody a byla to dobrá volba. Jídlo je všude výborné, za ceny cca 2x vyšší než u nás.


Vybavení, služby a personál

Hotel má krásná bazén. V době naší dovolené byl hotel poloprázdný, proto i bazén byl téměř vždy jen pro nás. U bazénu fajn bar, jídlo dobré, koktejly atd. Vše moc dobré. Možnost kulečníku, fotbálku a šipek vedle bazénu. Animačmí programy nejsou. Klimatizace na pokoji nebyla v ceně zájezdu, lze si ji připlatit přímo na recepci asi 50EUR na týden. Doporučuji s tím počítat, jinak se v noci moc nevyspíte horkem.


Pláž a moře

Za velké mínus tohoto hotelu považuji vzdálenost od pláže. 650m jak je uvedeno to není. Odhaduji tak 1,5km. Rychlejší chůzí tak do 15min přes centrum. My jsme šli na místní pláž jen 2x, jinak jsme cestovali po ostrově a chodili na pláže všude jinde. Moře čisté, teplé, vstup velmi pozvolný, není třeba obuv, jemný písek. Cestování a navštívení jiných pláží doporučuji.


Okolí hotelu

V okolí mnoho restaurací, taveren, bary s živou hudbou. Mnoho půjčoven skůtrů, aut a čtyřkolek. Nebojte se těchto půjčoven využít. Bylo to naprosto bez problémů a procestovat tento ostrov zabere 2 až 3 dny a stojí to za to. Za pozitivní považuji i malý počet čechů. Všude na ostrově se domluvíte anglicky a ostatní turisté jsou taktéž z velké většiny angličané.


Celkový dojem

Hotel je podle mého názoru nejvhodnější pro páry bez dětí nebo party kamarádů vzhledem k velké vzdálenosti k nejbližší pláži. Pro malé děti je cesta na pláž opravdu dlouhá. Jinak dovolená na Zakynthosu byla výbornou volbou a výběr hotelu taktéž. Cena zájezdu plně odpovídala poskytnutým službám a úrovni hotelu.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h