Detail recenze: Hotel Tayyarbey Beach Club

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Robert:
Hotel se skládá z 1 hlavní (zrekonstruované pokoje) a 2 třípodlažních vedlejších budov. Výtah jen v hlavní budově, k vybavení dále patří recepce s přijímacím prostorem, internet a WiFi v lobby za 3 €/hod nebo 8 €/den. , 1x restaurace, 1x a-la-carte restaurace, Ve venkovním areálu naleznete bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky, podložky bazénu i na pláži zdarma. Bar u bazénu.Hotel se nachází se asi 12 km od centra Side, lze využít místní minibusy nebo taxi.

Ubytování

Pokoj pěkný, čistý, klimatizace,chladnička, koupelna vana se sprchou úklid pokoje a výměna ručníků každý den. Balkon malý, ale není zase tak moc potřeba.


Strava a stravování

Strava výborná, nic nechybělo,Perfektní jídlo, velký výběr, dobrá obsluha. Na jídlo se nestála fronta.Hodně zeleniny a ovoce.


Vybavení, služby a personál

Hotel je dobře řešen, všude blízko, personál čistě oblečen, nesetkali jsme se s neochotou, umí obstojně německy, trochu anglicky i rusky. Hotel byl plně obsazen, ale lehátka u bazénu a na pláži se dala sehnat celý den.Personál od recepce až po uklízečky byl příjemný a ochotný. Restaurace,bary nemám co vytknout,bazén čistý. Animační programy převážně francouzky, německy a anglicky se v druhém týdnu pobytu opakovaly.


Pláž a moře

Na plážje třeba jít asi tak 5 min pěšky,přes zahradu hotelu. Pláž písečná, s pozvolný vstup do vody vhodná pro malé děti i seniory. Hned vedle nabídka Watersportů. Lehátka,slunečníky zdarma, místa dost, hřiště na beach atd.Sprchy se sladkou vodou.Voda čistá a teplá.Plážová restaurace s obsluhou alko a nealko občerstvením, odpolední svačinka v rámci all inclusive zdarma


Okolí hotelu

Okolí hotelu nic moc, silnice a nové hotely.Jinak nakupování a promenády v tržnici vzdálené tak 12 min od hotelu.


Celkový dojem

Za velice slušnou cenu čtyřhvězdičkový hotel, kvalitou naprosto dostačující. Můžu doporučit bez výhrad


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno