Detail recenze: The Ksar Djerba Charming Hotel & Spa

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

JaHU:
Hotel vhodný pro aktivní lidi, rodiny s dětmi.

Ubytování

Ubytování bylo jediné co by mohli vylepšit, pokoje hodnotím známkou 3, uklízeli denně, ručníky pokud jsme zanechali 1 dinár (na který jsou zvyklí) tak nám vyměnili, jednou nám udělala uklízečka labutě z ručníků a ozdobila květinami.


Strava a stravování

Výborné jídlo, bohatý výběr, dostatek jídla i pití, chodili jsme raději později, kdy už bylo méně lidí a nemuseli jsme na nic čekat. Nepřibrat nešlo :-)


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu odpovídalo 3*, služby díky animátorům jedinečné, hodně srandy, sportu, zábavy, pokud nechcete jen ležet na pláži určitě doporučuji, děti byly z kroko klubu unešený, dovolenou jsem doslova protancovala. Lidé jsou milí, ředitel personál neustále peskoval.


Pláž a moře

Na pláž se muselo docházet cca 10 min. Pláž čistá, vlastní lehátka a slunečníky, pokud bylo málo lehátek sami je podle lidí doplňovali. Slunečníků bylo omezené množství, ale vždy se nějaký našel. Moře čisté a teplé. Nabídka jízdy na banánu, letět v padáku, vodní skútr. Obsluhující animátor půjčil zdarma hru petangue nebo šipky. Po pláži jste se mohli svést na velbloudech nebo na koni.


Okolí hotelu

V okolí se nachází pěkné hotely, hned za rohem je market se suvenýry a se základními potřebami. Díky levným taxíkům lze projet okolí, trhy v Midou, pláž Modrou lagunu atd.


Celkový dojem

Díky skvělým animátorům a nyní již našim kamarádům se sem určitě rádi vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.