Detail recenze: Hotel Three Corners Sea Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, Coraya Bay

4/5

Věra:
Jelikož jsou do Egypta většinou noční lety,tak jsme na hotel dorazili ve 4.40 h Hotel je natolik frekventovaný (myslím tím sezonu) že pokoje se předávají ještě teplé po předchozím hostu. Na ubytování jste tedy na recepci čekali do 9.30 ! Mohlo být i hůř,rozhodně pomůže tvz bakšiš.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo standartní,pěkné a čisté. Pokojová služba fungovala. Každý den jsme měli uklizeno a lahev vody na pokoji. Vybavením pokoje byla mini lednice a pokojový trezor zdarma,což považuji za velké plus.


Strava a stravování

Naprosto bez připomínek. Každý den byla večeře s tématikou země......pondělí čína....úterý mexiko.........atd. Myslím,že se nají každý. My jsme si přivezli každý 4 kila nahoře :-)


Vybavení, služby a personál

Pokud se jedná o úklid a celkové chování personálu,tak naprosto super. Všichni milí vstřícní..... akorát díky poloze hotelu,kde není kam vyrazit mimo hotel (pokud nepočítám možnost taxi služby,která je přímo v hotelové recepci) tak je na hotelu v krámkách vše maximálně předraženo. Takže pokud možno nakoupit na letišti nebo doma před odletem.


Pláž a moře

Pláž byla moc pěkná,udržovaná.....akorát moře je celé pokryté korály,na které nesmíte šlápnout. Takže o plavání nemůže být řeč,maximálně smočení u břehu....tot vše. Je tam vstu přes molo,ale díky velkým vlnám Vás tam pustí minimálně a je to pro šnorchlování.....ne plavání.


Okolí hotelu

Okolí je moc hezké udržované a tobogány pro děti + průplavy,jsou úžasné. Měli jsme 6 letého syna,tak jsme trávili většinu času právě tady. Doporučuji si ráno přivstat a zabrat si lehátka,protože okolo 10.00 už si u bazénu s tobogány nelehnete.


Celkový dojem

Nejsme nijak náročná rodina.......nám se až na to moře moc líbilo.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Three Corners Sea Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h