Detail recenze: Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

3/5

Jana Mokrošová:
Před odjezdem jsem koukala na recenze tohoto hotelu, převázně nejsou špatné, ale některé jsou až děsivé. Po příjezdu do hotelu a prvního dne stráveném v hotelu jsem neměla slušného slova na lidi, kteří píšou tady, tak hrozné komentáře o tomto hotelu...jídlu, úklidu, oblasti a servisu. Tyto recenze píšou lidé, kterým se nezavděčíte ničím :) Kteří vidí ukázky dovolených na Havaji a Maledivách a pak jsou zklamaní z toho, že Egypt byl úplně jiný. Ano, můžete mít na večeři každý den humry, grilované krevety, dokonce i ruský kaviár na snídaní a na svačinu sushi, ale do pr...le zaplaťte za to!!! A pokud zaplatíte 60tis/ os za dovolenou a nemáte to, co vydíte v televizi, pak sem pište takové komentáře, jako "nejhorší dovolená" atd. My jsme zaplatili 13tis/os. a myslím, že jsme dostali, to co jsme zaplatili a to co nám bylo slibováno.

Ubytování

Pokud nedáte bakšiš na recepci, tak nepočítejte s nejlepším pokojem na hotelu, to je jasný. Egypt je o bakšišu, je to jiná kultura, jiný národ, jiné zvyky a pokud se tomu nechcete přizpůsobit nejezděte do Egypta. My jsme dali na recepcy po příjezdu 15 dolarů navíc a měli jsme nejlepší pokoj. Vybírejte pokoje v přízemí a v prosřed, protože pak budete mít blízko k bazénu, k restauracím, aquaparku a k pláži. Ubytování bylo hezké, útulné, čisté, bazén jsmě měli od postele cca 15m. Pokoje jsou celkem velké, nemačkáte se jak sardinky. Krásná koupelna, velký sprchový kout (i pro dva :))


Strava a stravování

Klasika. Snídaně: vajíčka na všechny způsoby, ovoce, zelenina, párky, pomazánky, pečivo, sladké pečivo, jogurty atd. Obědy: málo kuřecího masa, jinak se dalo. Spousta druhů salátů, zeleniny, občas nějaká rybka, těstoviny. Pak byla svačina....ta byla super. Hranolky, saláty, kuřecí kousky, hamburgry atd. Ta nám moc chutnala a večeře byly také dobré, každý si něco vybral. Je pravda, že po několika dnech Vám to přišlo stejná, ale zase. Je to jiná kultura, jiné jídlo.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu super. Nemuseli jsme ani za týden vyndat nohu z areálu hotelu. Každý večer byly různé akce, je tam herna, obchůdky, různé restaurace a na hotel celkem slušná diskotéka. Ve dvou jsme se celkem dobře zabavili. Personál hotelu super, každý den nám krásné uklízeli pokoje, i umývali každý den podlahu. Samozřejmě nám z ručníku dělali neuvěřitelné díla, ale nechávali jsme na polštáři každý den dolar. Nevím, kdybychom nezaplatili, třeba bude úklid horší, ale bakšiš je zvyk....pokud nedáte bakšiš, je to bráno jako urážka. Jo a také animátoři super :)


Pláž a moře

Moře bylo nevyzpytatelné. Je to záliv, takže musíte počítat s velkými odlivy a nevíte, kdy přijdou. Je pravda, že jdete 500m do moře a vodu máte po kolena, ale tím, jak je tam málo vody se ta voda rychle v tom horku ohřeje a je neuvěřitelně teplá, jako ve vaně. Leželi jsme třeba 2 hodiny ve vodě a v tý vyhřátý slaný vodě to bylo super. Na klouby, kožní problémy atd. úplný balzám, ale nemůžete si zaplavat. Pokud si chcete zaplavat a potápět se, tak je tam molo a na konci mola je 6m hluboká voda. Tak nádherný potápění jsem nikde neviděla a to jsem byla i na Havaji. Na konec mola jste se mohli buď nechat zavést minibuskem, který jezdil tam a zpět a nebo to vzít procházkou. My se s přítelem vždy raději prošli a neuškodilo nám to. Na pláži je písek a a ni nepotřebujete boty, což je super. Řikali jsme si s přítelem, že až budeme mít děti, tak se určitě vrátím, protože pro děti moře super. Jo a ještě jsem chtěla upozornit na ty odlivy. Je to fakt různý....někdy jsme přišli ráno v 9h a byla krásná čistá voda, další den jsme přišli na pláž v 10h a místo moře, tam byl mokrý písek a voda se vrátila zpět až třeba po obědě :) Ale s těma nádhernýma bazénama nám to ani nevadilo. Dopoledne jsme byli u bazénu, odpoledné v moři.


Okolí hotelu

Super skluzavky, hezký jsme se na nich vybláznili, chodili jsme každý den. Hotelový komlex je tak obrovský, že celý týden nemusíte vylézt ven z hotelu. Každopádně před hotelem jsou ještě obchůdky, které stojí za to vidět. Doporučuji obchůdek s parfémy...kde je prodavač TITO alias Honza :)


Celkový dojem

Celkový dojem z hotelu máme krásný. Strašně jsme si to s přítelem užili a hned bych se tam vrátila. Jenom chci na závěr napsat, že Vaše dovolená bude hlavně o tom, jakou jsi ji uděláte vy sami :) My si tam našli spoustu kamarádů a loučení s dovolenou bylo pro nás smutné.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Titanic Beach Spa & Aqua Park

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h