Detail recenze: Top Hotel

  Turecko, Alanya, Incekum

4/5

Cena
od 10 965 Kč/os
LACHTANI Jarek a Hela:
V tomto hotelu jsme byli již v roce 2011, a jelikož jsme byli s poskytovanými službami spokojeni,jeli jsme i v tomto roce. Tento hotel je postaven v příjemném prostředí s velice pěknou udržovanou zahradou,dobrým písčitým vstupem do moře,vše v dosahu(bar,jídelna dětské skluzavky,bazén,obchůdek).Krasný výhled na moře z většiny apartmánů.Tento hotel bychom doporučili starší klientele(klidné prostředí,1x týdně animační program a to břišní tanečnice-žádné disko).Opět přístí rok máme zájem tento hotel navštívit,cítíme se tam jako doma a také se rádi vrátíme jako domů. P.S. co zkoušet něco nového, když už jsme to co hledáme našli a nejsme sami,protože se s dalšími rekreanty poznáváme z minulé dovolené.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

4.patro,výhledem na moře,vše OK,každý den úklid,čisté ručníky,doplnění hygien.potřeb, klimatizace na 1.,televize-náše stanice ČT 24,možnost zdarma připojení na net,na pokoji nebyl signál, tak pouze u bazénu a terasa u recepce.


Strava a stravování

Prostědí jídelny takové domácí,žádný luxus,ale jídla dosti.Jídlo se stále doplňuje i ke konci doby výdeje.Každý si může vybrat co mu chutná(prase,ale chybí)o to více se můžete vyřádit v řízcích doma. Nemám rád vyjádření,že je jídlo stále stejné,nechutné tzv.blafy.Přeci jedu na dovolenou si užívat moře,čistý vzduch,pro nás exotickou přírodu a ne s prominutím ke korýtku. Takže strava spokojenost.


Vybavení, služby a personál

Vybavení odpovídá 4+,také připojení k internetu je plus(mám to zadarmo),pokoje trezor za poplatek 1Eur/den-není podmínkou,chladnička,televize,klimatizace,tvrdší postele,soc.zařízení OK,sprchový kout. Vstup do apartmánu je zabezpečeno kartou,ale pozor,když odcházíte vypne se kromě chladničky veškerá elektřina,a to když si třeba nabíjíte mobil,fotoaparát máte prostě smůlu. Personál v celém hotelu příjemný,ochotný,vyjdou každému požadavku vstříc-bez problémoví.


Pláž a moře

Moře čisté,teplé voda 29C v září,dost byly tento rok vlny,ale nám to nevadí,jelikož plavem každý den na přilehlé ostrůvky a jsme ve vodě vždy 2-3 hod.Jedeme k moři a ne na lehátka.Prostě vodu milujeme. Vstup do moře je z pláže po schodech a dále písek.Pláž se slunečníky zdarma, jen menší výtka-mohli by být osušky na lehátka od hotelové služby.


Okolí hotelu

Hotel umístěn mimo hlavní silnici ve vzrostlé zeleni,udržovaný park.Možnost nákupu přes silnici ve stáncích nebo asi 1,5km pěšky či dolmušem městečko Avsalar.


Celkový dojem

Pro nás a naše nároky super dovolená,měl jsme možnost "vyzkoušet" i lékařskou pomoc místní záchranky-mohli by se i naši lékaři začervenat a poučit o přístupu od Turků.Ještě bych chtěl vyzvednout pojišťovnu Generali za její přístup a zájem. Na závěr,když smrt dovolí,tak přístí rok nashledanou TOP Hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h