Detail recenze: Hotel Utopia Beach Club

  Egypt, Marsa Alam, El Quseir

4/5

Cena
od 10 590 Kč/os
Rona:
8 denní dovolená v tomto hotelu úplně stačí ke spokojenosti. Hotel leží v poušti, veškerý život se odehrává v hotelovém komplexu, který však úplně postačí k příjemnému vyžití. Komu to nestačí může se zúčastnit několika zajímavých výletů. Večerní animační programy - diskotéky, zábavé večery v příjemném prostředí. Dětské diskotéky každý den večer.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

pokoje celkem dobré, nesmíte to zkoumat blíže - nábytek trochu opotřebovaný, ale nejedeme do pokoje ale k moři. Za bakšiš lze získat prý bungalov - ty jsou rozmístěny v krásné zahradě. My jsme bakšiš nedali a měli jsme pokoj s výhledem na potápěčské centrum, kde cinkaly kyslíkové potápěčské bomby a bylo rušno. Večer ale byl klid a měli jsme výhled na moře což některé bungalovy ne.


Strava a stravování

ke stravování nemáme žádné připomínky, dobré, chutné a velký výběr. Samozřejmě je to trochu jiná strava ale vybere si každý. Hlavně sladké koláče všeho druhu k snídani a zákusky k večeři neměly chybu. Vybere si ale k snídani i ten, kdo nemá rád sladké - 1 druh salámu, sýru, vajíčkové amolety různých typů, palačinky .......... Kdo nemá rád kočky tak v jídelně pozor - jakmile se jídelna otevřela už tam byly a žebraly, chodily tam takové 3, které jsme vídali téměř pravidelně. (byly krásné a čisté)


Vybavení, služby a personál

pokoje prostorné, čisté, uklízelo se denně, denně čisté ručníky a osušky - někdy zbytečně, pitná voda dodávána na pokoj, každý den jsme měli na pokoji 4 láhve - používá se i na čištění zubů. Po celý den možno konzumovat alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj a kávu. Pivo mají docela dobré. V poledne nám moc vyhovovaly obědy v jídelně na pláží, kam se mohlo jen tak v plavkách a něco přehozeno přes ně, prostě nemuselo se jít převlékat do šatů, tady se podávalo i odpolední občerstvení - káva, palačinky a koláčky. Moc příjemné posezení. Je možno také poobědvat u bazénu - hamburger (překvapilo nás jak velký), hranolky.. Personál příjemný, vstřícný ale čekají na bakšiš i když to všelijak zakrývají. U bazénu perfektní služby u lehátek a plážových osušek. Pozor na komáry - moc jich tam sice nebylo ale i tak dovedou znepříjemnit pobyt. Byli jsme poštípaný, protože jsme s tím nepočítali a neměli jsme žádný prostředek na ně.


Pláž a moře

Pláž pěkná, písčitá, čistá. Hlavně němci a italové chodili už před snídani na pláž, aby si přehodili osušky přes lehátka a tím si zajistili dobrá místa. Ale není to potřeba - místo se vždycky sežene. U baz.énu lehátek je hodně a je tam klid. Moře nemá chybu hlavně pro toho kdo šnorchluje. Jinak se jde na plavání dost dlouho po kolena. Moře je čisté.


Okolí hotelu

Poušť - poušť - poušť nesmím zapomenout - úžasná, voňavá zahrada - takovou jsme ještě u žádného hotelu neviděli.


Celkový dojem

pěkná dovolená, příště zvolíme zase jinou lokalitu - asi Sharm - prostě Egypt nás nezklamal a možná se vrátíme i sem.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h