Detail recenze: Hotel Uvala Scott

  Chorvatsko, Kvarner, Dubno

3/5

Vrtule:
Před pár dny jsem se vrátila z poznávacího zájezdu Slovinsko, Chorvatsko. Ubytováni jsme byli v turistickém komplexu Uvala Scott.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj byl celkem pěkný, koupelna s vanou, WC, televize, malá lednice, klimatizace. Apartmány nejsou zrovna nejnovější, vhodné pro nenáročné. Výhled na moře a kamenitý ostrov Krk.


Strava a stravování

Stravování jsme měli formovou švédkých stolů - snídaně i večeře. Výběr velký, jen jídlo k večeři nebylo moc teplé, chyběly zákusky a nechutnalo mi pečivo (připomínalo českou veku). Možné je jíst na terase spojené s restaurací, při západu slunce je to velice pěkný zážitek.


Vybavení, služby a personál

V komplexu je též vinárna, obchod, pizzerie, restaurace s terasou a živou hudbou. Dále pak kadeřnictví a cestovní kancelář. Možnost sportovního vyžití - loďky, surfing, šlapací kola, mini golf, stolní tenis.


Pláž a moře

K moři jsme měli jen pár kroků, ale koupání pod apartmány není vhodné pro děti. Jsou tam velké kameny a spousta ježků. Místo pláže beton.


Okolí hotelu

Možnost procházek do okolí je jen na konec zátoky, pěšky cca 25 minut nebo na most na ostov Krk, z kterého je krásný výhled na celou zátoku Uvala Scott. Takže nic moc.


Celkový dojem

Tento komplex bych doporučila spíš na přespání v případě poznávacích zájezdů. Určitě bych tu nechtěla trávit týden dovolené. Jedná se o velice klidné místo bez turistického ruchu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Uvala Scott

hotel Uvala Scott

  Chorvatsko, Kvarner, Dubno, Kraljevica
Přímo u pláže

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno