Detail recenze: Hotel Vila Kairos

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Seget Donji

3/5

Eva:
V tomto hotelu jsem byla jako člen party asi 40 lidí, kteří vyrazili na společnou dovolenou. Jako zpestření jsme měli cvičitelku a každé ráno (samozřejmě kdo chtěl) jsme cvičili na terase. Dovolená to byla příjemná, ale znovu bych sem asi už nejela.

Ubytování

K ubytování celkem nemám připomínky, většinu času jsme na pokoji stejně nebyli. Co je ale nepříjemné, je agregát klimatizace, který je velmi hlučný a pokoje vedle něj - to musí být peklo.


Strava a stravování

Myslím, že nejsem moc vybíravá, ale tam mi jídlo vůbec nechutnalo. Žádné ovoce, neustále zelný salát, který mám moc ráda, ale za ten týden už jsem ho nemohla ani vidět. Strava není moc vhodná pro děti.


Vybavení, služby a personál

Kdyby nás nebyla parta a o kulturní a sportovní vyžití jsme se nepostarali sami, tak nevím co tam dělat. Možná se jít každý den projít a nebo si lodičkou zajet do Trogiru. Personál celkem ochotný.


Pláž a moře

Na pláži jsme byli jen asi dvakrát. Docela dobré. Většinou jsme ale hledali nějaké místečko, kde bylo minimum lidí. Tam se nám líbilo nejvíc.


Okolí hotelu

Z pláže do hotelu se musí do prudkého kopce. Pokud je někdo méně fyzicky zdatný, tak to je docela nepříjemné. Vše ostatní je v Trogiru, kam vás po dohodě buď odvezou autem a nebo můžete jet lodí. Je to moc hezký výlet. V blízkosti je jeskynní restaurace, která stojí za návštěvu. Jinak toho v okolí vlastně moc není.


Celkový dojem

Pokud jste skromnější a nečekáte něco úžasného, tak to je docela příjemný týden.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno