Detail recenze: Villa Ocean View Hotel

  Srí Lanka, Kalutara, Wadduwa

3/5

Cena
od 22 990 Kč/os
Martina D.:
Pěkný komplex odpovídající kategorii 3*.Transfer z letiště asi 1,5 hodiny.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování bylo rozděleno do dvou druhů. Hlavní budova, tam byly pokoje kategorie 4* a poté kolem areálu komplex patrových budov, kde jsme bydleli my, označené jako 3*. Náš pokoj byl hodně malý, ale odpovídal nabízeným fotografiím. Na pokoji jsme měli varnou konvici, klimatizaci, balkonek byl menší.


Strava a stravování

Výběr nebyl tak velký, ale pro nenáročné klienty bez problémů. Strava byla chutná a jídelna rozdělená do dvou částí, ta venkovní část byla obehnána sítí, kvůli okolnímu zvířectvu. (kočky, psi, ptaci...). Bar u bazénu v rámci all inclusive fungoval do 23:00.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí animační programy,přes den u bazénu vodní aerobic. Mají zde také svého slona, na kterém nabízejí projíždu v hotelové zahradě u pláže za 10 usd/osoba. V areálu je několik bazénů a výřivka. Stolni tenis a šipky byly zdarma. Za poplatek sauna, minigolf, tělocvična..


Pláž a moře

Pláž je zde oddělena plotem, za kterým číhají místní prodejci s oblečením, obrazy..ale jsou zde dobré ceny.Byly tady velké vlny, nedoporucuji pro neplavce. Zahrada před pláží je plná lehátek schovanými pod stínem palem a dá se zde také relaxovat a opalovat.


Okolí hotelu

klidné okolí Wadduwy, centrum je asi 2 km.


Celkový dojem

Na hotelu bylo hodně rusů, ale nedělali žádný nepořádek. Celkově na Srí Lance je velmi špatná infrastruktura, takže doprava je zde velmi pomala. Myslim, ze v prosinci 2011 zde byla otevrena konecne prvni dalnice na trase z Colombo- Galle.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h