Detail recenze: Vitalhotel Lembacher Hof

  Rakousko

4/5

Cena
od 1 060 Kč/os
Šárka:
Příjemný pobyt v tomto kraji nám po počátečních rozpacích pomohl umocnit i rodinný hotel Lembacherhof. Ony rozpaky se týkaly pouze prvotního dojmu po příjezdu ( problém s parkováním a právě probíhající rekonstrukce přilehlé ulice za účasti těžké techniky). Po obhlídce hotelu a okolí ale bylo vše zase v pohodě. Krásný kraj, milí a přívětiví lidé a spousta cílů pro naše cyklovýlety.

Ubytování

S ubytováním jsme byli vpodstatě spokojeni. Pouze občas se stalo,že se někteří hosté restaurace z řad domorodců zapomněli pod našimi otevřenými okny a pro někoho je to problém s usínáním ( pokud se dostatečně neunavíte na kole nebo alkoholem).


Strava a stravování

Strava byla výborná. Také nám vyhovovala možnost snídat venku na terase v tom opravdu letním počasí. Večerní posezení bývala také báječná a problémem nikdy nebyl ani poměrně pozdní příchod navečeři. ( po pozdním příjezdu z výletu).


Vybavení, služby a personál

Protože se jednalo o rodinný hotel byl personál příjemný a v pohodě. Majitelé měli malé děti a občas byl problém péči o ně skloubit s chodem hotelu. Mají to náročné a to se občas projevilo v některých menších nedostatcích, což ale dokázali nahradit svým přístupem khostům. Jinak většinu nabízených služeb jsme nevyužili ( ať už z časových nebo finančních důvodů - balneo služby byly poměrně drahé.)


Okolí hotelu

Hotel je na náměstí,tak podle toho je třeba se k tomu stavět. Lembach je pěkné městečko, má pěkné koupaliště a malebné okolí s vstřícnými domorodci.


Celkový dojem

celkově jsme byli v Lembachu a týden v době senoseče jsme si tam užili.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno