Detail recenze: White Olive Premium Cameo Hotel

  Řecko, Zakynthos, Agios Sostis

4/5

Ilona:
Letěli jsme s dětmi 8 +5+2 roky. Pokoje jsme měli dva obrovské, dvě veliké skříně, pokoj i terasa celý den ve stínu, bomba. klima fungovala úžasně, takže po tom co jsem si tu četla recenze jsem byla moc mile překvapená!

Ubytování

pokoj v přízemí 109B z obou stran stín, fakt super veliký, poprvé jsme na dovolené s třemi dětmi neřešili nedostatek prostoru. Televize i se třemi českými kanály, takže kluci koukali i na pohádky. za nás velká spokojenost. Jen ručníky a povlečení měnili co tři dny, při třech dětech bychom uvítali častěji, ale tohle jsem věděla předem.


Strava a stravování

tak tady fakt není co vytknout třikrát denně jsme se z restaurece s výhledem na moře odkouleli. Výborné, výborné, výborné. Velký výběr. Z ovoce melouny, hromady melounů u oběda zrmzlina. Mňam. Pro děti oblíbené hranolky, těstoviny, kečup, rýže. Nemusíte se vůbec obávat. Navíc malá svačinka u bazénu 2 denně + zmrzlina v 15,30 hod do 17 taky u bazénu. Bomba


Vybavení, služby a personál

Vybavení nám bohatě stačilo, personál na recepci český, super. Tamní personál už mluvil lámanou češtinou, byli vstřícní. V restauraci usměvavý u bazénu v pohodě, fakt nemám námitek. Snad by mohlo být nějaké menší hřiště s prolézačkami nebo houpačkami pro děti, to není ale animátoři děti zaujali dostatečně. Večerní program nám velmi pobavil. Dětská disco byla boží.


Pláž a moře

Pláž na délku lehátka, píseček nádherný. Lehátek asi 10 ale vlevo i vpravo dost místa na stavění hradů z písku. Měli jsme svůj slunečník, ten jsme dětem zapíchli, když stavěly, ale jen dopoledne. Odpoledne je pláž pod zdí ve stínu, což bylo úžasné....Voda křišťálová, občas místa s kameny tam kluci šnorchlovali a lovili mušle. Oba větší 8+5 se šnorchlovat tam naučili, vody málo, rybek spousta. I 100m od břehu voda po pás, takže pro děti úžasná dovolená. Pokud děti nemáte tak sem nejezděte, protože voda je fakt mělká.... Jediné mínus byly dřevěné schody z té cesty k moři, pro dvouletého byly dost prudké, ale kousek vedle byli kamenné. Stejně jsme slezli jednou ráno a jednou odpoledne, prckům jsme pomohli, neviděla jsem v tom megaproblém, za tu mělkou a odpoledne horkou vodu to stálo. A ty kousavé rybky tam sice byly, ale kously jen toho kdo stál. Děti ani jednou, mě asi 2x a není to žádná hrůza. Děti se pohybovali, rybky se snažily spíš chytat...


Okolí hotelu

čisto, klid, pohoda. Asi 70m po cestě, auta skoro žádná, občas autobus, motorka. Dvouletý syn běhal s brášky v pohodě od moře k restauraci a do hotelu sám. Opravdu pro dětí super místo. Tři obchůdky doprava, tři obchůdky doleva, jinak nic. Pár restaurací, kam jsme nešli, protože jsme byli permanentně přejezení,,,,


Celkový dojem

Po tom co jsem si přečetla různé recenze na tento hotel, jsem byla moc přjemně překvapená. Za naší rodinku, my se sem vrátíme!! Upozorňuju, opravdu je to hotel plný dětí. Bez dětí sem nejezděte. Na večerní discotéce se sešlo i přes 40 dětí, takže pláč v restauraci byl v podstatě vždy. Rodičům to nevadí, nás spíš potěšilo,když zlobily i jiné děti než ty naše.... Že bych sem jela jako zmilovaný pár nebo jako důvchodce, asi by mi to vadilo.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.