Detail recenze: Yiassou Kriti Beach Hotel (ex Kavros Beach)

  Řecko, Kréta, Kavros

2/5

Sylva P.:
Hotelový komplex Kavros Beach ***+ leží v klidnější části letoviska Kavros, přímo u nejdelší krétské písečné pláže. Od centra letoviska Georgiopolis je to asi 4 km. Hotel je obklopený udržovanou zahradou, areál je plný kvetoucích keřů a palem.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace, lednice, SAT TV, telefon, fén, koupelna a balkon. Co se týče hvězdičkového hodnocení, odpovídalo lepší 3.


Strava a stravování

Stravování bylo nabízeno jako snídaně a večeře formou bohatého bufetu s možností dokoupení all inclusive.


Vybavení, služby a personál

Hotel se skládá z hlavní budovy se vstupní halou, recepcí a restaurací a z přilehlých budov. Měl k dispozici bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky byly u bazénu i na hotelové pláži zdarma. Bazén působil trošku stísněně, nebyl příliš malý, ale okolo bazénu nebylo až tak místa na lehátka. U bazénu bar. K dispozici byl billiard.


Pláž a moře

Hotel leží přímo na pláži, která byla celkem prostorná. Písčitá, místy s oblázky. Je to nejdelší krétská písčitá pláž. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži byly zdarma. Na pláži byla také nabídka různých vodních sportů.


Okolí hotelu

Kavros Beach ***+ leží v klidnější části letoviska Kavros. Od centra letoviska Georgiopolis je to asi 4 km. V dosahu hotelu jsou obchůdky a taverny.


Celkový dojem

Pěkný areál plný zeleně. Ubytování jednoduché, praktické a čisté. Hned na pláží. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Byli jsme spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Yiassou Kriti Beach Hotel (ex Kavros Beach)

Hotel Yassou Kriti

  Řecko, Kréta, Kavros, Kréta - Chania, Kréta - Rethymnon
Přímo u pláže

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h